تام الیس (لوسیفر) حضور در Crisis on Infinite Earths را انکار کرد؛

این روزها طرفداران Arrowverse به شدت منتظر از راه رسیدن رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) هستند، رویدادی که قرار است تمام زمین های موازی موجود در هستی را نابود کند؛ فصل ششم The Flash تحت تاثیر این بحران شروع شده، اما فصل هشتم و پایانی Arrow خودش بخشی از خط داستانی بحران است. نابود شدن زمین-۲ در سریال Arrow تایید کرد که بحران از همین حالا آغاز شده و تمام زمین های مولتی هم اکنون در خطری بزرگ قرار دارند.

مانیتور سعی دارد جلوی نابود شدن مولتی ورس را بگیرد، اما به تنهایی نمی تواند مبارزه کند و زمانش که برسد، قهرمانان اَرو ورس باید با او متحد شوند. در این میان تایید شده که طی Crisis on Infinite Earths ما قرار است شاهد بازگشت شخصیت هایی از فیلم و سریال های قدیمی و حتی جدید ﺩﯼﺳﯽ باشیم. مثلا شایعه ها ادعا کرده اند که شخصیت های سریال Titans در این رویداد حضوری کوتاه خواهند داشت، یا اینکه گفته شده قرار است شاهد ملاقات قهرمانان اَرو ورس با لوسیفر باشیم!

همچنین بخوانید | فصل پنجم سریال Lucifer: اولین نگاه به بازگشت تریشا هلفر با ظاهری متفاوت

اگر به یاد داشته باشید همین هفته قبل بود که شایعه ها ادعا کردند لوسیفر (با بازی تام الیس) در Crisis On Infinite Earths حضور دارد چون در پشت صحنه دیده شده، اما با این وجود آقای الیس ادعا کرده که اینطور نیست و تنها برای دیدن یکی از دوستان خودش به ونکوور رفته بوده است. الیس گفت که “درسته، خوبه، ببینید… این اتفاقی است که رخ داده. من برای تولد یکی از دوستانم آخرهفته را به ونکوور رفته بود، و حالا ناگهان، در یک سریال متفاوت هستم!” او همچنین اضافه کرد که رد کردن پیشنهاد حضور لوسیفر مورنینگ استار در Crisis on Infinite Earths کار سختی محسوب می شود، یعنی اینکه خودش دوست دارد در این رویداد حضور داشته باشد.

Crisis on Infinite Earths

با توجه به اینکه لوسیفر شخصیتی است که از کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ نشات گرفته، امکان حضورش در این رویداد وجود دارد، و چون یکی از قدرتمندترین شخصیت های دنیای ﺩﯼﺳﯽ است، حضورش در Crisis on Infinite Earths می تواند اتفاق خوبی باشد. اما ظاهرا قرار نیست شاهد وقوع این اتفاق خوب باشیم و الیس در این رویداد حضور نخواهد داشت. البته باید این احتمال هم در نظر بگیریم که به او گفته باشند حضور در این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ را انکار کند تا جلوی لو رفتن اطلاعات بیشتر را بگیرند، ولی خیلی بعید به نظر می رسد که اینطور باشد چون از The CW چنین حرکتی کم دیده شده است.

همچنین بخوانید | مرگ فلش در رویداد Crisis on Infinite Earths بطور رسمی تایید شد!

از زمانی که پخش سریال The Flash آغاز شد، ما می دانستیم که یک بحران در راه است. حال این بحران تحت عنوان Crisis on Infinite Earths شناخته می شود و قرار است تاثیر زیادی بر روی Arrowverse بگذارد. فلش قرار بود در سال ۲۰۲۴ طی این بحران برای همیشه ناپدید شود، اما حالا به دنبال تغییراتی که در خط زمانی ایجاد شده این اتفاق در ماه دسامبر ۲۰۱۹ رخ خواهد داد. در طرف دیگر هم الیور قرار است طی این بحران کشته شود و اینطور که مانیتور گفته نمی تواند تغییری در سرنوشت خودش ایجاد کند. با این حساب، Crisis on Infinite Earths قرار است رویداد پرماجرایی باشد و بدون شک بزرگ ترین ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ تاریخ تلویزیون ﺩﯼﺳﯽ است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

4 نظرات
 1. E.N می گوید

  ممنون بابت پوشش اخبار
  شاید هنوز یک امیدی باشه و شاید میخوان به عنوان غافلگیری، لوسیفر رو در بحران نشون بدن

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   اره
   واقعا بعید نیست

 2. Omid می گوید

  من خبری خوندم که نوشته بود رسما تایید شد درست فردا روزی که شما خبر رو گذاشتین امکانش هست که اشتباه باشه؟

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   رسما تایید نشده که حضور داره
   اگه تایید می شد خبرش رو منتشر می کردیم.
   فعلا شایعه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.