حضور ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ در فیلم ترسناک Us تایید شد

ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ ستاره فیلم سینمایی Black Panther (پلنگ سیاه) تایید کرد که از بازیگران فیلم سینمایی ترسناک Us به کارگردانی ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ خواهد بود — آقای پیل سال گذشته با فیلم موفق و پرفروش Get Out در گیشه حضور داشت. فیلم سینمایی Get Out طی سال گذشته نشان داد که فیلم های ترسناک و کم بودجه هم می توانند موفق شوند. این فیلم نه تنها در گیشه بین المللی با استقبال خوبی مواجه شد و ۲۵۵ میلیون دلار فروخت، در حالی که با بودجه ۴٫۵ میلیون دلاری ساخته شده بود، بلکه توانست برنده و نامزد دریافت چند جایزه مهم از جمله اسکار شود.

حال به دنبال موفقیت های تجاری و هنری فیلم سینمایی Get Out (برو بیرون)، نویسنده و کارگردان تحسین شده آن، ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ نام فیلم ترسناک بعدی خودش را مدتی قبل فاش کرد: این فیلم Us (ما) نام دارد و قرار است در سال ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد. سپس شنیدیم که ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ (۱۲ سال بردگی، پلنگ سیاه) برای حضور در فیلم وارد مذاکره شده، ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﻣﺎﺱ (The Handmaid’s Tale) نیز برای ایفای یک نقش دیگر در نظر گرفته شده است. همچنین گزارش شده که ﻭﯾﻨﺴﺘﻮﻥ ﺩﻭﮎ (پلنگ سیاه) ممکن است برای ایفای نقش مرد اصلی فیلم انتخاب شود.

حال، فیلمساز برنده جایزه اسکار ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ برای شروع بکار بر روی فیلم جدید خودش آماده می شود، اینطور که گفته شده قرار است برای ساختن این فیلم با تعدادی از ستاره های فیلم سینمایی Black Panther همکاری کند. طبق یک گزارش تازه منتشر شده، ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ در صفحه رسمی توییتر خودش تایید کرده است که نقش اول فیلم سینمایی Us را برعهده دارد. او اسم خودش را به پوستر رسمی Us اضافه نمود و آن را در توییتر به اشتراک گذاشت.

همچنین بخوانید: تریلر جدید فیلم سینمایی Mission: Impossible – Fallout

فیلم سینمایی Us

ما در حال حاضر اطلاعات خیلی کمی از فیلم سینمایی Us داریم، اما می دانیم که یک عنوان ترسناک است و جمله “کابوس جدید از ذهن فیلمساز برنده جایزه اسکار جوردن پیل” که بر روی پوستر رسمی حک شده بود هم گویای همین حرف ماست. منابع می گویند که فیلم بر محور دو زوج می گردد، یکی سیاه پوست و دیگری سفید. ﺩﻭﮎ و ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ در نقش زوج سیاه، ﻣﺎﺱ و یک شخص دیگر نیز در نقش زوج سفید ظاهر می شوند.

با توجه به موفقیت بزرگ فیلم سینمایی Get Out، نگاه افراد زیادی به فیلم بعدی ﺟﻮﺭﺩﻥ ﭘﯿﻞ دوخته شده است. مخصوصا با توجه به اینکه قرار است در آن شاهد حضور بازیگرانی خوب و حرفه ای باشیم. در انتها باید اشاره کنیم که اکران فیلم سینمایی Us از ۱۵ مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ آغاز می شود. اطلاعات بیشتر بزودی…

منبع:  توییتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.