رویداد Crisis on Infinite Earths: لیندا کارتر ممکن است در نقش واندر وومن ظاهر شود!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، لیندا کارتر بازیگر نقش واندر وومن در سریال دهه هفتادی Wonder Woman ممکن است طی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) باری دیگر در این نقش ظاهر شود. طی سالهای بعد از روی آنتن رفتن سریال Arrow و خلق شدن دنیای اشتراکی Arrowverse، حالا رویدادهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ تبدیل به یک سنت سالانه شده اند، این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭها که در ابتدا تک اپیزودی بودند حالا چند اپیزودی هستند و تعداد زیادی از شخصیت های اَرو ورس را دور هم جمع می کنند.

طی دو سال گذشته رویدادهای Elseworlds و Crisis on Earth-X روی آنتن رفتند که خیلی بزرگ تر از رویدهای قبلی بود، امسال هم Crisis on Infinite Earths را داریم که خیلی خیلی بزرگ تر از تمام ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭهای قبلی است. البته رویداد امسال در کنار بزرگ بودن، تاثیرگذاری خیلی بیشتری بر روی سریال های Arrowverse دارد، در حالی که ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭهای سال گذشته صرفا یک بهانه بودند برای دور هم جمع کردن قهرمان های دنیای اشتراکی اَرو ورس. ما نمی توانیم از این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بعنوان بزرگ ترین در تاریخ یاد کنیم، ولی به نوعی حکم Endgame را برای بخش تلویزیونی ﺩﯼﺳﯽ دارد.

همچنین بخوانید | رویداد Crisis on Infinite Earths: چهارمین سوپرمن هم به بحران می پیوندد!!

در رویداد امسال شخصیت های اصلی سریال های Arrow و The Flash، همچنین Supergirl و DC’s Legends of Tomorrow برای نجات مولتی ورس دور هم جمع می شوند، و سریال تازه وارد Batwoman هم بخشی از این رویداد است. در کنار قهرمان های این چند سریال، ما قرار است شاهد حضور رعد سیاه (از سریال Black Lightning) هم در این رویداد باشیم، پیوستن رعد سیاه به اَرو ورس اتفاقی است که طرفداران دو سال است منتظر وقوع آن هستند. جفرسون پیرس (با بازی Cress Williams) تنها یکی از مهمان های Crisis on Infinite Earths است، چرا که رویداد امسال قرار است خیلی ها را به دنیای ﺩﯼﺳﯽ بازگرداند!

Supergirl

مثلا، تام ولینگ که ستاره اصلی سریال Smallville بود قرار است در رویداد امسال باری دیگر در نقش کلارک کنت ظاهر شود، کوین کانروی که گوینده مشهور شخصیت بتمن است در Crisis on Infinite Earths بعنوان بروس وین نمایان می شود (باید بدانید که هیچکدام از زمین-۱ نیستند). حال ما شنیده ایم که لیندا کارتر هم ممکن است در رویداد امسال باری دیگر لباس واندر وومن را به تن کند، که اتفاقی شگفت انگیز محسوب خواهد شد. البته او پیش از این هم سابقه حضور در Arrowverse را داشتـه است، اگر بازیگر نقش رئیس جمهور در سریال Supergirl را به خاطر بیاورید.

همچنین بخوانید | تریلر فصل پنجم سریال Supergirl: لینا لوثر برای انتقام گرفتن برنامه ریزی میکند!

خلاصه مطلب اینکه هر چه به تاریخ پخش Crisis on Infinite Earths نزدیک تر می شویم، خبرهای هیجان انگیزتری به دستمان می رسد، و جالب اینجاست که تمام این خبرها تنها بخش کوچکی از چیزی که The CW آماده کرده را پوشش می دهند، و بدون شک خود رویداد ما را به شدت غافلگیر و هیجان زده خواهد کرد. باید صبر کنیم تا ببینیم!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
 1. E.N می گوید

  ممنون بابت پوشش اخبار
  واقعا هرچی به بحران نزدیک تر میشیم اخبار هیجان انگیز تری به دستمون میرسه
  البته فکر نکنم که خانم کارتر در نقش واندرومن ظاهر بشه چون فیلم دوم واندرومن در دست ساخته و وارنر اجازه حضور واندرومن رو به CW نمیده
  اگر وارنر اجازه حضور سه تا سوپرمن رو داده برای اینه که هیچ فیلمی با حضور سوپرمن در مرحله تولید نیست اما فیلم دوم واندرومن تاریخ اکران داره و پوسترش هم منتشر شده که این یعنی اگر وارنر بذاره واندرومن در بحران حضور داشته باشه پس ممکنه مشکلی برای فیلم بوجود اومده باشه و حتی شاید هیچ وقت اکران نشه آخه قرار بود تریلر فیلم در کامیک کان پارسال منتشر بشه اما در کامیک کان امسال هم منتشر نشد
  بااینحال باز هم بعیده که واندرومن در بحران حضور داشته باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.