تولید Mad Max 5 قرار بود ۲۰۲۱ آغاز شود؛ آنیا تیلور-جوی با کارگردان ملاقات کرده

جرج میلر قصد دارد فیلم سینمایی Mad Max 5 را در سال ۲۰۲۱ جلوی دوربین ببرد، این فیلم قرار است یک اسپین‌آف برای فوریوسا باشد، میلر ظاهرا آنیا تیلور-جوی را برای به تصویر کشیدن شخصیت اصلی فیلم در نـظر گرفته و حتی ملاقاتی هم با وی داشته است. فرانچایز پسارستاخیزی «مکس دیوانه» در سال ۲۰۱۵ با اکران فیلم Fury Road (جاده خشم) که تام هاردی ستاره اصلی آن بود به زندگی برگشت، فیلمی تماشایی و فوق العاده که به موفقیت‌های هنری و تجاری دست یافت. هاردی ستاره اصلی Fury Road بود، اما به اندازه شارلیز ترون بازیگر نقش فوریوسا درخشان نبود. و وقتی هم میلر تایید کرد که قصد دارد یک فیلم انفرادی برای فوریوسا بسازد، طرفداران به شدت خوشحال و هیجان زده شدند.

فیلم Fury Road میلیاردی نفروخت، اما عنوان موفق و سودآوری بود، از نظر هنری هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشت و برنده چندین جایزه اسکار شد. سپس میلر اعلام کرد که قصد دارد چند فیلم دیگر هم در بستر این فرانچایز بسازد، از جمله یک اسپین‌آف که بر محور فوریوسا (Furiosa) می‌چرخد. البته ۵ سال گذشته و هنوز خبری از فیلم جدید نیست، البته مشکلاتی که بین میلر و وارنر بروس بر سر درآمد حاصل از فیلم Fury Road به وجود آمد باعث شد کار به کندی پیش برود. ولی حالا میلر آماده است کار بر روی Mad Max 5 را آغاز کند، حتی ملاقاتی با ستاره احتمالی آن داشته است.

همچنین بخوانید | داستان فیلم جدید کارگردان Mad Max خیلی شبیه به «علاالدین» است!

بر پایه گزارش‌های تازه منتشر شده، آنیا تیلور-جوی یکی از بازیگرانی است که با جرج میلر ملاقات داشته و با او در رابطه با فیلم بعدی فرانچایز Mad Max صحبت کرده است، فیلمی که به نظر می‌رسد اسپین‌آف فوریوسا باشد — ولی بطور رسمی تایید نشده. اینطور که گفته شده، آقای میلر امیدوار است بتواند فاز تولید این فیلم را در سال ۲۰۲۱ آغاز کند، اما حالا که شیوع کرونا تمام برنامه‌ ریزی‌ها را بهم ریخته و هالیوود را وارد بحران کرده، خیلی بعید است که موفق به انجام این کار شود.

آنیا تیلور-جوی

باید اشاره کنیم که میلر خانم تیلور-جوی را برای بازی در نقش شخصیت اصلی این فیلم در نظر گرفته، ولی معلوم نیست قرار است نسخه جوان فوریوسا را به تصویر بکشد یا یک شخصیت متفاوت را.‌ بعید نیست که خود شارلیز ترون برای بازی در نقش فوریوسا بازگردد، ولی اگر فیلم پیش‌درآمدی باشد ما با نسخه جوان این شخصیت همراه خواهیم شد. تیلور-جوی که وی را در فیلم‌هایی مثل Split (شکافته) و The Witch (جادوگر) دیده‌ایم، می‌تواند انتخاب خوبی برای نقش فوریوسا باشد، ولی طرفداران انتظار دارند باری دیگر با خانم ترون ملاقات کنند، اما همه چیز به برنامه‌های میلر بستگی دارد.

همچنین بخوانید | فیلم Wonder Woman 1984 بطور رسمی تاخیر خورد؛ اواخر سال اکران می‌شود

اگر میلر بتواند تا قبل از به پایان رسیدن ۲۰۲۰ به برنامه‌هایی که دارد برسد، از جمله جلوی دوربین بردن فیلم جدیدش Three Thousand Years of Longing، شاید بتواند در یکی از روزهای ۲۰۲۱ استارت تولید Mad Max 5 را بزند، ولی با توجه به شرایط می‌توانیم انتظار داشته باشیم که چنین اتفاقی رخ ندهد. از آنجا که معلوم‌ نیست اوضاع چه زمانی عادی می‌شود، نمی‌توانیم در مورد پنجمین فیلم Mad Max قاطعانه صحبت کنیم، ولی مهم این است که میلر در اولین فرصت کار بر روی دو فیلم بعدی خو‌دش را آغار خواهد کرد، پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline