فیلم جدید Mad Max در راه است؛ (طبق ادعای جرج میلر کارگردان آن)

چهار سال قبل بود که فیلم اکشن و مهیج Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم) راهی گیشه شد، جرج میلر برای کارگردانی این فیلم به فرانچایز بازگشت و اثری را تحویل طرفداران داد که سالها بود در انتظارش بودنـد. این فیلم تبدیل به یک موفقیت بزرگ شد، نقدهای خوبی را دریافت کرد و به فروشی مناسب دست یافت، و به نظر می رسید که می تواند آینده درخشانی در سینما داشته باشد. اما حالا چهار سال گذشته و هنوز خبری از این آینده نیست، و بیشتر طرفداران دیگر امیدی به دیدن فیلم بعدی Mad Max ندارند.

یکی از علت هایی که Mad Max: Fury Road باعث امیدواری طرفداران شد این بود که خیلی بهتر از فیلم های قبلی این فرانچایز بود، حتی بعضی از همین طرفداران از آن بعنوان یکی از بهترین فیلم های دهه اخیر یاد می کنند. در نتیجه همه دوست دارند تا بلاخره یک روز شاهد بازگشت مکس دیوانه به سینما باشند، حتی خود میلر هم امید فراوانی نسبت به این قضیه دارد. البته این فیلم‌ساز ادعا کرده که ایده های مختلفی در ذهن دارد و همین حالا مشغول کار بر روی فیلم بعدی است.

همچنین بخوانید | ادامه های Mad Max: Fury Road هنوز قرار است ساخته شوند، ظاهرا

آقای میلر بتازگی طی یکی از مصاحبه های خودش درباره فیلم جدیدش، به قسمت بعدی Mad Max هم اشاره کرده است؛ او گفت که این روزها مشغول کار بر روی فاز پیش-تولید فیلم Three Thousand Years of Longing با بازی ادریس آلبا و تیلدا سوینتن است، که فاز تولیدش قرار است اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود. او همچنین اشاره کرد که همزمان بر روی فیلم بعدی فرانچایز پرطرفدار Mad Max هم کار می کند، که در واقع فیلم بعدی او خواهد بود (بعد از اتمام کار بر روی Three Thousand Years of Longing).

mad max میلر

آقای میلر گفت که کارش با داستان مکس دیوانه هنوز به پایان نرسیده، او اشاره کرد که مجبور است چندین کار را با هم انجام دهد و اطمینان دارد که فیلم بعدی Mad Max ساخته خواهد شد. اینطور که میلر ادعا کرده، او و همکارانش در حال آماده شدن برای ساختن فیلم بعدی این فرانچایز هستند. او در کنار کار بر روی فیلم Three Thousand Years of Longing، بر روی قسمت بعدی مکس دیوانه هم متمرکز است، که بدون شک شرایط را برایش سخت‌تر می کند. البته جای نگرانی وجود ندارد، چون زمانی که Fury Road در حال آماده شدن بود، او بر روی Happy Feet Two کار میکرد، که یک انیمیشن و اثری کاملا متفاوت بود، اما با این وجود از پس انجام همزمان کارها برآمد.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم هایی که در سال ۲۰۲۰ پا به گیشه می گذارند؛

فیلم سینمایی Mad Max: Fury Road با نقش آفرینی تام هاردی با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و توانست در گیشه بین المللی ۳۷۸٫۸ میلیون دلار بفروشد. این فیلم نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرد و برنده ۶ جایزه اسکار شد؛ نامزد دریافت ۲۲۰ جایزه مختلف گشت و ۲۳۲ جایزه دیگر را دریافت نمود. این فیلم واقعا لایق دریافت یک ادامه است، طرفداران خواستار ساختن این ادامه هستند و خود میلر هم بطور جدی مشغول کار بر روی آن است؛ پس فقط مسئله زمان باقی می نماند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline