فصل چهارم سریال The Magicians: اولین نگاه & تاریخ شروع پخش

همانطور که انتظار داشتیم، در پی برگزاری همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018) یک اسنیک پیک از فصل چهارم سریال The Magicians (جادوگران) محصول شبکه Syfy منتشر شد که بواسطه آن می توانیم نخستین نگاه خودمان را به ماجراجویی جدید جادوگران جوان سریال داشته باشیم؛ علاوه بر انتشار این کلیپ تماشایی، تاریخ شروع پخش فصل چهارم هم اعلـام شد.

در فصل سوم سریال The Magicians، کوئنتین و دوستانش هر کاری انجام دادند تا جادو را به فیلوری (Fillory) و جهان بازگردانند. با وجود اینکه آنها در نهایت ماموریت خودشان را با موفقیت تکمیل کردند، جادو در اختیار کتابخانه (Library) قرار گرفت؛ بعد از یک معامله بین آنها و دین فاگ (Dean Fogg). طبق این معامله، حافظـه قهرمانان داستان بجز آلیس پاک شد و به دنیای بیرون فرستاده شدند تا مثل قبل بعنوان آدم های معمولی زندگی کنند. اما صحنه پایانی فصل تایید کرد که هیولا از قلعه Blackspire فرار و اکنون جسم الیوت (Eliot) را تصرف کرده است. فصل سوم جایی به پایان رسید که نسخه جدید الیوت با کوئنتین برخورد کرد و…

همچنین بخوانید | سریال Timeless توسط NBC لغو شد؛ فصل سوم ساخته نمی شود!

در این کلیپ که توسط شبکه Syfy منتشر شده می توانیم مارگو را مشاهده کنیم که در پی پاک شدن حافظه اش تصور می کند یک طراح مد به نام جنت (Janet) است، او در خوابش امبر (Ember) یکی از خدایان فیلوری را مشاهده می کند، با وجود اینکه امبـر در ظاهر مرده است. امبر در این صحنه به مارگو می گوید که کارش هنوز به پایان نرسیده، اما او اصلا به خاطر ندارد که یک روز جادوگر بوده است. مارگو شاید اکنون تبدیل به جنت شده باشد، اما حداقل اخلاق و لحن حرف زدنش به هیچ عنوان تغییر نکرده و در واقع هنوز همان آدم سابق است. اما آیا این رویا می تواند به او یادآوری کند که واقعا چه کسی بوده؟


سریال The Magicians در حقیقت یک اقتباس تلویزیونی است از سری رمان هایی به همین نام نوشته ﻟﻮ ﮔﺮﻭﺳﻤﺎﻥ (The Magician King). این رمان در واقع حکم نسخه مناسب بزرگسالان Harry Potter را دارد و هر دو کاوشی دارند درون دنیای جادو و جادوگری. این سری رمان روایتگر داستان ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﮐﻠﺪﻭﺍﺗﺮ، ﺁﺩﻣﯽ ﺑﺎﻫﻮﺵ ﺍﻣﺎ ﻓﻠﮏﺯﺩﻩ ﺍﺳﺖ، این ﭘﺴﺮِ ﺩﺑﯿﺮﺳﺘﺎﻧﯽِ باهوش ﺩﺭ ﺧﻠﻮﺕ ﺧﻮﺩ ﺷﯿﻔﺘﻪﯼ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺭﻣﺎﻥِ ﺗﺨﯿﻠﯽِ ﮐﻮﺩﮐﺎﻧﻪﺍﯼ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺁﻥ ﺩﺭ ﺳﺮﺯﻣﯿﻨﯽ ﺟﺎﺩﻭﯾﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻓﯿﻠﻮﺭﯼ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽﺍﻓﺘﺪ، ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺩﻟﺴﺮﺩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﭘﺬﯾﺮﺵِ ﻏﯿﺮﻣﻨﺘﻈﺮﻩﺍﺵ ﺩﺭ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩﻫﺎﯼ ﺳﺮّﯼ ﻭ ﺗﺮﺍﺯﺍﻭﻝِ ﺟﺎﺩﻭ، ﺣﺲ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﻣﻬﺎﺭﻧﺎﺷﺪﻧﯽﺗﺮﯾﻦ ﺭﺅﯾﺎﻫﺎﯾﺶ ﺑﻪ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺍﺳﺖ؛ ﺍﻣﺎ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﺗﺎﺯﻩﺍﺵ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﯿﺎﻫﭽﺎﻝ ﻟﺬﺕﮔﺮﺍﯾﯽ ﻭ ﺳﺮﺧﻮﺭﺩﮔﯽ ﻣﯽﮔﺬﺭﺍﻧﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺑﻪ ﺭﺍﺯِ ﺗﺎﺭﯾﮏِ ﭘﺸﺖِ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻓﯿﻠﻮﺭﯼ ﻣﯽﺭﺳﺎﻧﻨﺪ. اما، ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﺭﺅﯾﺎﻫﺎﯼ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﮐﻮﺩﮐﯽﺍﺵ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮ ﻭ ﺧﻄﺮﻧﺎﮎﺗﺮ ﺍﺯ ﺁﻧﯽ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻝ ﻣﯽﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. این رمان کاوشی دارد درون زندگی دانش آموزان Brakebills که همه از افسردگی یا مشکلات خانوادگی رنج برند.

همچنین بخوانید | تریلر سریال Deadly Class شبکه Syfy منتشر شد

شبکه Syfy این سریال را برای فصل چهارم تمدید کرد تا نویسندگان بتوانند داستان را کامل کنند و مجبور نباشیم در نیمه راه شخصیت ها را رها کنیم. حال، این می تواند اتفاق خوبی برای طرفداران جادو و جادوگری باشد، مخصوصا عاشقان داستان های هری پاتر که این روزها فقدان جادو در سینما و تلویزیون را به شدت حس می کنند. یکی از خوبی های The Magician این است که نگاه جدی تری به این علم رمزآلود دارد و به کاوش درون دنیایی می پردازد که جادو در آن همیشه چیز خوبی نیست.

طبق اعلام شبکه Syfy پخش فصل چهارم سریال The Magicians از تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با چهارشنبه ۳ بهمن سال جاری) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.