سریال The Magicians برای فصل پنجم تمدید شد؛ قبل از شروع پخش فصل چهارم!

طرفداران این روزها منتظر هستند تا هر چه زودتر پخش فصل چهارم سریال جادوگری The Magicians (جادوگران) توسط شبکـه SYFY آغاز شود، اما ظاهرا این قرار نیست پایان ماجراجویی های جادویی ما باشد، چون شبکه تایید کرده که فصل پنجم این سریال را هم تولید و پخش خواهـد کرد. The Magicians در واقع بر پایه سری رمانی به همین نام نوشته ﻟﻮ ﮔﺮﻭﺳﻤﺎﻥ (The Magician King) ساخته شده است، این سریال از زمان شروع پخشش در سال ۲۰۱۵ جزو محبوب ترین نمایش های شبکه کابلی Syfy بوده است.

نتفلیکس با اضافه کردن سریال هایی مثل Riverdale (ریوردیل) محصول شبکه The CW یا سریال You به لیست محتواهای خودش، باعث افزایش چشمگیر تعداد مخاطبین آنها شده است؛ The Magicians هم به لطف همین سرویس استریم توانسته طرفداران خیلی خیلی زیادی در سراسر جهان پیدا کند. اکنون هر سه فصل این سریال در نتفلیکس قابل تماشاست، به همین دلیل مدام افراد بیشتری با آن آشنا می شوند، بنابراین اکنون طرفداران زیادی در نقاط مختلف دنیا منتظر هستند تا شبکه Syfy فصل جدید این سریال را روی آنتن ببرد و سپس توسط Netflix منتشر شود. اما وقتی که فصل چهارم The Magicians در دسترس ما قرار بگیرد، مدت زمان چندان زیادی طول نخواهد کشید و خیلی زود خودمان را مشغول تماشای فصل پنجم پیدا خواهیم کرد!

همچنین بخوانید | فصل چهارم سریال The Magicians: اولین نگاه & تاریخ شروع پخش

در حالی یک روز تا شروع پخش فصل چهارم مانده بود [یعنی دیروز]، SYFY بطور رسمی اعلام کرد که این سریال برای فصل پنجم تمدید شده است؛ پخش فصل چهارم طبق اعلام شبکه قرار است از تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با چهارشنبه ۳ بهمن سال جاری) آغاز شود، یعنی اپیزود جدید سریال The Magicians امشب روی آنتن می رود.

The Magicians

این فصل شامل ۱۳ اپیزود می شود و در آن شاهد حضور بازیگرانی از جمله ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺩﺍﺩﻟﯽ در نقش آلیس، ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺭﺍﻟﻒ در نقش ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ، ﺍﺳﺘﻼ ﻣﺎﻭ در نقش جولیا، ﻫﯿﻞ ﺍﭘﻠﻤﻦ در نقش الیوت، ﺁﺭﺟﻮﻥ ﮔﻮﭘﺘﺎ در نقش پنی، ﺳﺎﻣﺮ ﺑﯿﺸﯿﻞ در نقش مارگو، ﺟﯿﺪﺍ ﺗﯿﻠﺮ در نقش کدی، ﺑﺮﯾﺘﻨﯽ ﮐﺮﻥ در نقش فن و ﺭﯾﮏ ﻭﺭﺛﯽ در نقش دین فاگ اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | تصاویر جدید از فصل پنجم Gotham: بین از راه رسید!

در فصل سوم سریال The Magicians، کوئنتین و دوستانش هر کاری انجام دادند تا جادو را به فیلوری (Fillory) و جهان بازگردانند. با وجود اینکه آنها در نهایت ماموریت خودشان را با موفقیت تکمیل کردند، جادو در اختیار کتابخانه (Library) قرار گرفت؛ بعد از یک معامله بین آنها و دین فاگ (Dean Fogg). طبق این معامله، حافظـه قهرمانان داستان بجز آلیس پاک شد و به دنیای بیرون فرستاده شدند تا مثل قبل بعنوان آدم های معمولی زندگی کنند. اما صحنه پایانی فصل تایید کرد که هیولا از قلعه Blackspire فرار و اکنون جسم الیوت (Eliot) را تصرف کرده است. فصل سوم جایی به پایان رسید که نسخه جدید الیوت با کوئنتین برخورد کرد و…

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


منبع: Syfy

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.