تریلر فصل پنجم The Magicians تاریخ شروع پخش را فاش کرد؛

شبکه Syfy اولین تریلر از فصل پنجم سریال فانتزی The Magicians (جادوگران) را منتشر کرد؛ این سریال پرطرفدار و موفق بر پایه رمان هایی نوشته لو گروسمان (Lev Grossman) ساخته شده، و مثل بیشتر عناوین اقتباسی، تا اندازه ای نسبت به منابع خودش وفادار است. البته در پایان فصل چهارم، داستان سریال وارد مسیری کاملا متفاوت شد و یک اختلاف بزرگ و غیرمنتظره بین سریال و رمان ها بوجود آمد، که باعث شد تا پیش بینی کردن حوادث آینده کمی سخت شود.

کوئنتین کُلدواتر (با بازی Jason Ralph) از ابتدا در مرکز حوادث سریال قرار داشته، یعنی از ۲۰۱۵ تا به امروز. زمانی که او را برای نخستین بار ملاقات کردیم، در وضعیت چندانی خوبی قرار نداشت و با یک سری مشکلات روانی دست و پنجه نرم می کرد‌. کوئنتین نمی توانست فرق بین خیال و واقعیت را درک کند، و عمیقا غرق داستان های محبوب خودش شده بود، از جمله کتاب Fillory and Further. البته در نهایت معلوم شد که فلوری و شخصیت های جادویی حاضر در آن واقعی هستند، که برای کوئنتین حکم یک شروع دوباره را داشت.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم A Quiet Place: Part II بزودی منتشر می شود

اگر به یاد داشته باشید، در پایان فصل چهارم دیدیم که کوئنتین خودش را فدا کرد تا دوستانش را نجات دهد، و در نهایت هم دیدیم که وارد دنیای مردگان شد. در رمان های جادوگران، کوئنتین تا انتهای داستان بعنوان یک شخصیت اصلی باقی می ماند، که در سریال هم می تواند اینطور باشد اما تایید شده که شاهد بازگشت او به زندگی نخواهیم بود و قرار است مرده باقی بماند. این اتفاق برای طرفداران ناامیدکننده است، اما تریلر تازه منتشر شده تایید می کند که دوستان او قرار است با یک تهدید جدید روبرو شوند و یک ماجراجویی مهیج دیگر را پشت سر بگذرانند.

طبق تایید این تریلر، پخش فصل پنجم سریال The Magicians قرار است از تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با چهارشنبه ۲۵ دی ماه) آغاز شود. یک نگاه به حوادث پیش رو بیاندازید:

video

همچنین بخوانید | تریلر Avatar 2 بزودی منتشر نمی شود؛ منتظر نباشید!

از ستارگان اصلی این سریال می توانیم به ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺭﺍﻟﻒ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ‏«ﮐﯿﻮ‏» ﮐﻮﻟﺪﻭﺍﺗﺮ، ﺍﺳﺘﻼ ﻣﺎﻭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﻮﻟﯿﺎ ‏«ﺟﻮﻟﺰ‏» ﻭﯾﮑﺮ، ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺩﺍﺩﻟﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﻟﯿﺲ ﮐﻮﺋﯿﻦ، ﻫﯿﻞ ﺍﭘﻠﻤﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﻟﯿﻮﺕ ﻭﺍﮒ، ﺳﺎﻣﺮ ﺑﯿﺸﯿﻞ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﺭﮔﻮ ﻫﻨﺴﻮﻥ، ﺁﺭﺟﻮﻥ ﮔﻮﭘﺘﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ‏«ﭘﻨﯽ‏» ﺁﺩﯾﻮﺩﯼ، ﺭﯾﮏ ﻭﺭﺛﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﻨﺮﯼ ﻓﺎﮒ، ﺟﯿﺪﺍ ﺗﯿﻠﺮ و ﺑﺮﯾﺘﻨﯽ ﮐﺮﻥ اشاره کنیم. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.