تولید سریال «محکومین ۲» بخاطر رقم‌های پیشنهادی بازیگران به تعویق افتاد!

بهروز مفید تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «محکومین ۲» با اشاره به تعویق افتادن سریال خود گفت: “شرایط مالی سازمان مشخص نیست و با این شرایط بعید است به زودی وارد مرحله پیش تولید شویم، اما تا دو هفته دیگر تکلیف سریال مشخص خواهد شد… درست است که مدیر شبکه یک تغییر کرده، اما بعید می‌دانم که مدیریت جدید با تولید این سریال مخالفت کنند. چراکه فصل اول آن با استقبال چشمگیری از سمت مردم روبرو بود.

این تهیه کننده همچنین اضافه کرد که: “خیلی جالب است که وقتی پای میز مذاکره با بازیگران می‌نشینیم انگار آن‌ها در ایران زندگی نمی‌کنند که این رقم‌های بالا را برای بازی در این سریال پیشنهاد می‌دهند!” طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فصل دوم این سریال که تا قسمت ۱۰ به نگارش درآمده است، برخلاف فصل اول در ۴۰ قسمت و با یک کارگردان ساخته می‌شود. فصل اول «محکومین» به موضوع مجازات جایگزین پرداخت، اما در فصل دو علاوه بر مجازات جایگزین به موضوع طلاق و خانواده پرداخته خواهد شد.

همانطور که خبر دارید فصل اول سریال «محکومین» اپیزودی در ۳۰ قسمت ساخته شد اما فصل دو آن قرار است در ۴۰ قسمت به تولید برسد. لیلا زارع بازیگر نقش اصلی این سریال بود که نقش مددکار اجتماعی را ایفا می‌کرد و ادامه نقش او را سپیده خداوردی عهده دار شد. در فصل نخست «محکومین» شاهد حضور بازیگرانی از جمله مسعود کرامتی، تینو صالحی، حسین مهری، علی شادمان، محمد حاتمی، مسعود کرامتی، بهادر مالکی، شیدا خلیق، سوگل قلاتیان، افسانه تهرانچی، پریسا راد، مسعود میرطاهری، امین میری، آشا محرابی، سپیده خداوردی، پژمان بازغی، سیروس گرجستانی، ساغی زینتی، آتش تقی‌پور، مریم کاویانی، نیما شاهرخ شاهی، کامران تفتی، نگین معتضدی، بهرام ابراهیمی، حسین محجوب، مریم سعادت، شبنم قلی‌خانی، ملیکا شریفی نیا، بیژن بنفشه خواه، جعفر دهقان، علیرام نورائی و امیرکاظمی بودیم.

باید اضافه کنیم که ۲۲ قسمت از فصل اول این سریال اپیزودیک توسط سیدجمال سید حاتمی و ۸ قسمت دیگر توسط حسین قناعت تولید شده بود. فعلا اطلاعات بیشتری از فصل دوم نداریم اما بزودی خبرهای دقیق تری منتشر خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.