تاریخ انتشار نسخه بلوری Maleficent 2 اعلام شد؛

دیزی در سال ۲۰۱۹ چهار فیلم لایو-اکشن را روی پرده برد، چهار بازسازی لایو-اکشن که بر پایه انیمیشن های کلاسیک این استودیو ساخته شده اند. آخرین فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) نام داشت، یک ادامه برای فیلم موفق و تحسین شده Maleficent که در سال ۲۰۱۴ روی پرده رفت. ما انتظار داشتیم که Mistress of Evil تبدیل به یک شکست تجاری شود، اما با وجود اینکه خیلی خوب نفروخت، شکست نخورد و به اندازه ای فروخت که سودآور شود.

فروش پایین Maleficent: Mistress of Evil یک بار دیگر به دیزنی ثابت کرد که بهتر است برای بازسازی های لایو-اکشن خودش ادامه نسازد. این استودیو در سال ۲۰۱۶ فیلم Alice Through the Looking Glass (آلیس آن سوی آینده) را بعنوان یک ادامه برای Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب) ساخت و طعم واقعی شکست را چشید، اما با این وجود درس نگرفت و در نتیجه تاریخ دوباره تکرار شد. البته خوشبختانه فروش Maleficent 2 خیلی هم کم نبود، فقط کم‌تر از انتظارها بود.

همچنین بخوانید | فرانچایز Planet Of The Apes توسط دیزنی ریبوت می‌شود؛ با کارگردان Maze Runner

این فیلم در ایالات متحده با افتتاحیه ۳۶ میلیون دلاری شروع بکار کرد، بعد از نزدیک به دو ماه نمایش حالا مجموع فروش داخلی آن به ۱۱۱.۷ میلیون دلاری رسیده، فروش بین المللی فیلم جدید آنجلینا جولی هم تاکنون ۴۸۰.۷ میلیون دلار بوده که در مقابل بودجه تولید ۱۸۵ میلیون دلاری چندان چشمگیر به نظر نمی رسد. به هر حال، Maleficent: Mistress of Evil در گیشه عملکرد درخشانی نداشت و بزودی اکرانش به پایان می رسد، پس خیلی زود شاهد انتشار نسخه دیجیتال و بلوری این فیلم خواهیم بود.

Maleficent 2

طبق تایید دیزنی، نسخه digital HD فیلم سینمایی Maleficent: Mistress of Evil قرار است در تاریخ ۳۱ دسامبر (مصادف با سه‌شنبه ۱۰ دی) منتشر شود، که برای ما در واقع همان نسخه WEB-DL است. نسخه Blu-ray و DVD هم دو هفته بعد و در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با سه‌شنبه ۲۴ دی ماه) به دست طرفداران خواهد رسید. بنابراین حدود یک ماه دیگر ما هم می توانیم Maleficent 2 را تماشا کنیم، فیلمی که مدتهاست منتظر انتشار آن هستیم.

همچنین بخوانید | فرانچایز Planet Of The Apes توسط دیزنی ریبوت می‌شود؛ با کارگردان Maze Runner

از ستاره های این فیلم که توسط یواخیم رانینگ (دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌کنند) کارگردانی شده می توانیم به آنجلینا جولی در نقش مالیفیسنت، ﺍﻝ ﻓﺎﻧﯿﻨﮓ در نقش پرنسس اورورا، ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ در نقش ملکه اینگریث، ﺳﻢ ﺭﺍﯾﻠﯽ، ﺟﻮﻧﻮ ﺗﯿﻤﭙﻞ (Dirty John)، ﻟﺴﻠﯽ ﻣﻨﻮﯾﻞ (رشته خیال) و ﺍﯾﻤﻠﺪﺍ ﺍﺳﺘﻨﺘﻮﻥ، ﺍﺩ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ (Deadpool)، ﻫﺮﯾﺲ ﺩﯾﮑﻨﺴﻮﻥ (ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦﻫﺎ) در نقش پرنس فیلیپ، رابرت لیندسی در نقش کینگ جان و ﭼﯿﻮﯾﺘﻞ ﺍﺟﯿﻮﻓﻮﺭ اشاره کنیم.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline