تیزر تریلر Maleficent: Mistress of Evil از راه رسید

اولین تیزر رسمی از فیلم سینمایی لایو-اکشن Maleficent: Mistress of Evil منتشر شد و در آن شاهد بازگشت آنجلینا جولی با شخصیت مالیفیسنت هستیم؛ اولین قسمت در سال ۲۰۱۴ روی پرده رفت، این فیلم لایو-اکشن داستان زیبای خفته را بازگو کرد، اما با کمی تغییر. فیلم سینمایی Maleficent از شرور اصلی داستان یک ضدقهرمان ساخت و بطور کامل نشان داد که اصلا چرا پرنسس اورورا را طلسم کرد. این فیلم با نقدهای مثبت و منفی روبرو شد اما به لطف نگاه متفاوتی که به داستان زیبای خفته داشت توانست در گیشه بین المللی ۷۵۹ میلیون دلار بفروشد. در نتیجه این موفقیت ها کمپانی دیزنی به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان داد و حالا هم زمان چندان زیادی تا شروع اکران Maleficent 2 باقی نمانده.

فیلم سینمایی Maleficent: Mistress of Evil توسط یوآخیم رونینگ (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) کارگردانی شده و Linda Woolverton (آلیس در سرزمین عجایب، مالیفیسنت) نویسنده آن است. وقایع این فیلم سالها بعد از حوادث قسمت نخست اتفاق می افتد، و از جایی شروع می شود که پرنسس اورورا تبدیل شده به ملکه سرزمین خودش. این فیلم در اصل قرار بود مِی ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد، اما در نهایت تاریخ اکران به اکتبر ۲۰۱۹ تغییر کرد.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی لایو-اکشن Aladdin: پوسترهای جدید

حال دیزنی اقدام به انتشار نخستین تیزر رسمی از فیلم سینمایی Maleficent: Mistress of Evil کرده تا طرفداران بتوانند نگاهی اجمالی به حوادث مهیج و تماشایی پیش رو داشته باشند. شما هم یک نگاه بیاندازید:


از بازیگران اصلی Maleficent: Mistress of Evil می توانیم به آنجلینا جولی، و ﺍﻝ ﻓﺎﻧﯿﻨﮓ اشاره کنیم که دو ستاره اصلی قسمت نخست بودند. در کنار خانم جولی و ﻓﺎﻧﯿﻨﮓ شاهد بازگشت تعدادی از بازیگران فیلم نخست خواهیم بود، از جمله ﺳﻢ ﺭﺍﯾﻠﯽ، ﺟﻮﻧﻮ ﺗﯿﻤﭙﻞ (Dirty John)، ﻟﺴﻠﯽ ﻣﻨﻮﯾﻞ (رشته خیال) و ﺍﯾﻤﻠﺪﺍ ﺍﺳﺘﻨﺘﻮﻥ. در میان تازه واردها، ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ (Ant-Man 2) ملکه اینگریث را به تصویر می کشد و ﺍﺩ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ (Deadpool) هم در نقش یک شرور ظاهر شده است. ﻫﺮﯾﺲ ﺩﯾﮑﻨﺴﻮﻥ (ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦﻫﺎ) در نقش پرنس فیلیپ، رابرت لیندسی در نقش کینگ جان و ﭼﯿﻮﯾﺘﻞ ﺍﺟﯿﻮﻓﻮﺭ نیز جزو بازیگران جدیدی هستند که حضورشان در این فیلم تایید شده است.

در خلاصه داستان رسمی فیلم Maleficent 2 آمده است که: “یک ماجرای فانتـزی که چندین سال بعد از وقایع Maleficent اتفاق می افتد، که در آن مخاطبین از حوادثی که باعث سنگ دل شدن بدنام ترین شرور دیزنی شد و کاری کرد که یک نوزاد را طلسم کند، آگاه شدند. حال Maleficent 2 به کاوش درون رابطه پیچیده بین ﻣﺎﻟﯿﻔﯿﺴﻨﺖ و پرنسس که در آستانه ملکه شدن است ادامه می دهد، از آنجا که آنها در مسیر تلاششان برای محافظت از Moors و موجودات جادویی ساکن در آن متحدانی جدید پیدا کرده اند و با دشمنان جدیدی روبرو شده اند…

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم های دیزنی؛ از ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۷

طبق تایید دیزنی، قسمت دوم این فیلم قرار است با عنوان Maleficent: Mistress of Evil از تاریخ ۱۸ اکتبر سال جاری (مصادف با جمعه ۲۶ مهر ۹۸) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.