باکس آفیس: برای Maleficent 2 یک افتتاحیه 50 میلیون دلاری پیش بینی شده!

اینطور به نظر می رسد که دیزنی در سال ۲۰۱۹ به اندازه کافی موفقیت کسب نکرده، چرا که فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) هم قرار است با افتتاحیه قدرتمند خودش یک موفقیت نصف و نیمه را برای این استودیو رقم بزند؛ آنجلینا جولی در این فیلم باری دیگر شخصیت شرور داستان زیبای خفته را به تصویر می کشد، شروری که به لطف دیزنی در نسخه لایو-اکشن تبدیل به یک ضدقهرمان شده است. قسمت اول Maleficent در سال ۲۰۱۴ پا به گیشه گذاشت و به لطف داستان متفاوتی که داشت مورد توجه طرفداران قرار گرفت و در گیشه بین المللی ۷۵۰ میلیون دلار فروخت.

با توجه به موفقیت بزرگی که Maleficent کسب کرد، برای ما تبدیل به سوال شده که آیا Mistress of Evil هم می تواند عملکردی مشابه از خودش به نمایش بگذارد؟ جواب این سوال تا حدودی مثبت است، چونکه پیش بینی جدید باکس آفیس تایید می کند که این فیلم می تواند تبدیل به یکی دیگر از تولیدات موفق دیزنی شود. مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران Maleficent 2 باقی نمانده و اگر این پیش بینی جدید به حقیقت بپیوندد، ۲۰۱۹ تبدیل به سالی بزرگ تر برای دیزنی خواهد شد. این در حالی است که پیش بینی های ابتدایی خبر از عملکرد ضعیف این فیلم داده بودند، ولی ظاهرا چیزی تغییر کرده است.

همچنین بخوانید | تصویر جدید از Maleficent 2 نوید یک دورهمی خانوادگی عجیب را می دهد!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، Maleficent: Mistress of Evil می تواند طی افتتاحیه سه روزه خودش در ایالات متحده ۵۰ میلیون دلار بفروشد، که نسبت به افتتاحیه ۶۹ میلیون دلاری قسمت اول خیلی ضعیف تر است، اما با توجه به اینکه تولید فیلم هزینه خیلی زیادی نداشته، همین رقم هم می تواند Maleficent 2 را تبدیل به یک اثر سودآور کند. از طرفی، پیش از این انتظار یک افتتاحیه ۳۰ تا ۵۰ میلیون دلاری را داشتیم (بطور دقیق ۳۷ میلیون دلار)، ولی حالا که به روز اکران نزدیک تر شده ایم به نظر می رسد که توجه افراد بیشتری به سمت این فیلم جلب شده است.

والت دیزنی

فیلم Maleficent 2 در تاریخ ۱۸ اکتبر (مصادف با جمعه ۲۶ مهر ۹۸) پا به گیشه می گذارد، این فیلم موفقیت های قسمت اول و آنجلینا جولی را بعنوان یک پشت گرمی در جهت رسیدن به موفقیت دارد. اما درست دو هفته قبل از ورود این فیلم به گیشه، Joker روی پرده می رود؛ فیلمی که به لطف شهرت جوکر و ستاره اش واکین فینیکس بطور قطع مورد توجه قرار می گیرد، ولی چون با درجه سنی بزرگسال روی پرده می رود رقیب چندان سرسختی برای Mistress of Evil محسوب نمی شود. اکران Gemini Man با بازی ویل اسمیت هم یک هفته قبل از فیلم جدید دیزنی آغاز می شود، و درست مثل فیلم جوکر مخاطبین متفاوتی را هدف قرار داده است، پس بطور کل Maleficent 2 رقیب خاصی طی نمایش خودش نخواهد داشت.

همچنین بخوانید | اولین اطلاعات از انیمیشن Raya and the Last Dragon فاش شد؛ محصول جدید دیزنی

از ستاره های این فیلم می توانیم به آنجلینا جولی در نقش مالیفیسنت، ﺍﻝ ﻓﺎﻧﯿﻨﮓ در نقش پرنسس اورورا، ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ در نقش ملکه اینگریث، ﺳﻢ ﺭﺍﯾﻠﯽ، ﺟﻮﻧﻮ ﺗﯿﻤﭙﻞ (Dirty John)، ﻟﺴﻠﯽ ﻣﻨﻮﯾﻞ (رشته خیال) و ﺍﯾﻤﻠﺪﺍ ﺍﺳﺘﻨﺘﻮﻥ، ﺍﺩ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ (Deadpool)، ﻫﺮﯾﺲ ﺩﯾﮑﻨﺴﻮﻥ (ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦﻫﺎ) در نقش پرنس فیلیپ، رابرت لیندسی در نقش کینگ جان و ﭼﯿﻮﯾﺘﻞ ﺍﺟﯿﻮﻓﻮﺭ اشاره کنیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.