پوستر جدید فیلم لایو-اکشن Maleficent: Mistress of Evil

دیزنی یک پوستر جدید از فیلم لایو-اکشن Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) منتشر کرد که در آن می توانیم سه بازیگر اصلی زن فیلم را کنار هم مشاهده کنیم. دیزنی طی چند سال اخیر حسابی مشغول کار بر روی بازسازی های لایو-اکشن خودش بوده است، جریانی که از سال ۲۰۱۰ و با فیلم Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب) شروع شد. Maleficent محصول ۲۰۱۴ دومین فیلم اقتباسی لایو-اکشن دیزنی بود که پا به گیشه گذاشت، با نقش آفرینی آنجلینا جولی که شخصیت شرور داستان زیبای خفته (Sleeping Beauty) را در بهترین شکل ممکن به تصویر کشید.

فیلم سینمایی مالیفیسنت به لطف داستان جالب و شخصیت پردازی قوی، بازیگران درجه یک و داشتن یک منبع داستانی مشهور، نه تنها نقدهای بسیار خوبی را دریافت کرد، بلکه با فروش موفق خودش تبدیل شد به یکی از پرفروش ترین فیلم های سال ۲۰۱۴ میلادی. موفقیت های این فیلم باعث شد تا مسیر برای تولید عناوین لایو-اکشن بیشتر، از جمله The Jungle Book (کتاب جنگل) و Dumbo (دامبو) باز شود.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر Maleficent: Mistress of Evil از راه رسید

حال پنج سال بعد، جولی باری دیگر در نقش مالیفیسنت ظاهر شده و قرار است او را بزودی در فیلم Mistress of Evil مشاهده کنیم؛ یک ادامه مستقیم برای Maleficent که در اصل قرار بود سال ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد اما دیزنی تاریخ اکران آن را به پاییز ۲۰۱۹ تغییر داد. در ماه مارس بود که دیزنی یک تیزر پوستر از این فیلم منتشر کرد، اما تبلیغات برای Maleficent 2 از همین هفته و با انتشار اولین تیزر رسمی شروع شد. حالا هم که شاهد انتشار یک پوستر رسمی جدید و خیلی جالب هستیم:

Maleficent 2

طبق انتظار آنجلینا جولی در مرکز پوستر قرار دارد، در یک طرف ﺍﻝ ﻓﺎﻧﯿﻨﮓ بازیگر نقش پرنسس اورورا دیده می شود که اکنون در آستانه ملکه شدن قرار دارد، و در طرف دیگر ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ را می بینیم که در نقش ملکه اینگریث ظاهر شده است. در این میان باید یادی کنیم از دیگر ستاره های فیلم: ﺳﻢ ﺭﺍﯾﻠﯽ، ﺟﻮﻧﻮ ﺗﯿﻤﭙﻞ (Dirty John)، ﻟﺴﻠﯽ ﻣﻨﻮﯾﻞ (رشته خیال) و ﺍﯾﻤﻠﺪﺍ ﺍﺳﺘﻨﺘﻮﻥ، ﺍﺩ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ (Deadpool)، ﻫﺮﯾﺲ ﺩﯾﮑﻨﺴﻮﻥ (ﺗﺎﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦﻫﺎ) در نقش پرنس فیلیپ، رابرت لیندسی در نقش کینگ جان و ﭼﯿﻮﯾﺘﻞ ﺍﺟﯿﻮﻓﻮﺭ.

همچنین بخوانید | اولین تریلر رسمی فیلم لایو-اکشن The Lion King (شیر شاه)؛

فیلم سینمایی Maleficent: Mistress of Evil توسط یوآخیم رونینگ (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) کارگردانی شده و Linda Woolverton (آلیس در سرزمین عجایب، مالیفیسنت) نویسنده آن است، که طبق تایید دیزنی، از تاریخ ۱۸ اکتبر سال جاری (مصادف با جمعه ۲۶ مهر ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline