جنگ ستارگان: اولین تصاویر رسمی از سریال The Mandalorian

بواسطه تصاویر تازه منتشر شده از سریال The Mandalorian (ماندالورین)، می توانیم نخستین نگاه رسمی خودمان را داشته باشیم به دو شخصیتی که توسط جینا کارانو و کارل ویترز بازیگران به تصویر کشیده شده است. امسال وقتی فیلم The Rise of Skywalker (قیام اسکای‌واکر) پا به گیشه بگذارد، یک عصر در فرانچایز Star Wars به پایان می رسد، اما در عوض این فرانچایز وارد عصری جدید در یک رسانه متفاوت می شود. ما قرار است بزودی شاهد ورود کهکشان بسیار دور به صفحه کوچک باشیم، The Mandalorian اولین سریال لایو-اکشن جنگ ستارگان است که توسط جان فاورو (مرد آهنی، کتاب جنگل، شیر شاه) ساخته شده. فصل اول این سریال در هشت اپیزود تا قبل از پایان سال منتشر می شود.

چند روز قبل بطور رسمی تاریخ شروع بکار سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) فاش شد، دیزنی همچنین لوگوی رسمی و تاریخ انتشار سریال The Mandalorian در این سرویس را فاش نمود. سپس هم که شاهد انتشار اولین تریلر رسمی Star Wars: The Rise of Skywalker بودیم. بطور کل این چند روز اخیر خوش بحال طرفداران جنگ ستارگان بوده، حالا هم که اولین تصاویر رسمی از سریال The Mandalorian منتشر شده است.

همچنین بخوانید | دیزنی پلاس: تاریخ انتشار سریال The Mandalorian جنگ ستارگان اعلام شد

در این تصاویر می توانیم شخصیت اصلی سریال The Mandalorian با نقش آفرینی پدرو پاسکال، کارا دان با بازی جینا کارانو و گریف با هنرمندی کارل ویترز را مشاهده کنیم. شما هم یک نگاه بیاندازید:

سریال The Mandalorian

اینطور که گفته شده، سریال لایو-اکشن The Mandalorian قرار است ما را به کهکشانِ بسیار دور ببرد، جایی که از تسلط جمهوری جدید (New Republic) خارج است. طبق تایید استودیو، این اپرای فضایی که وقایع آن بین حوادث فیلم Star Wars: Return of the Jedi (بازگشت جدای) و The Force Awakens (نیرو برمی‌خیزد) اتفـاق می افتد، روایتگر داستان یک هفت‌تیرکش تنها (با بازی پدرو پاسکال) در ارتش ماندالورین است.

The Mandalorian

star wars

همچنین بخوانید | دیزنی قصد تولید چندین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف سریالی برای Star Wars را دارد!

سریال ماندالورین

طبق اعلام دیزنی، وقتی که سرویس استریم Disney Plus شروع بکار کند، یعنی در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸)، این سریال هم در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد؛ همچنین تایید شده که فصل اول تنها ۸ اپیزود دارد. از دیگر بازیگران The Mandalorian می توانیم به امید ابطحی (سریال American Gods)، جیانکارلو اسپوزیتو (برکینگ بد)، ورنر هرتسوک (مرد گریزلی)، نیک نولتی (هالک ۲۰۰۲)، امیلی اسوالو (Supernatural) و تایکا وایتیتی (کارگردان Thor: Ragnarok) اشاره کنیم.


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.