تریلر رسمی سریال The Mandalorian جنگ ستارگان از راه رسید؛

فرانچایز جنگ ستارگان یک زمانی فقط و فقط به سینما تعلق داشت، اما طی سالهای اخیر با ورود مجموعه های سینمایی خیلی بزرگ به تلویزیون، از جمله دنیای سینمایی مارول، طرفداران این سری نیز خواستار تولید محتواهای تلویزیونی بوده اند. چنین خواسته ای برآورده نشده تا به امروز، ولی دیزنی تا قبل از پایان سال جاری اولین سریال لایو-اکشن Star Wars را به دست طرفداران می رساند، سریالی که با هزینه زیادی تولید شده و دست کمی از فیلم های این سری ندارد؛ The Mandalorian که اکنون اولین تریلر آن حالا بعد از مدتها انتظار منتشر شده است.

اولین تریلر رسمی سریال The Mandalorian منتشر شد؛ طی چهار دهه ای که از عمر فرانچایز Star Wars می گذرد، ما شاهد تولید محتواهای مختلفی در بستر آن بوده ایم، از فیلم های سینمایی موفق گرفته تا بازی و سریال های انیمیشنی پرطرفدار. ولی امسال جنگ ستارگان وارد یک عصر جدید می شود، چون اولین سریال لایو-اکشن آن بزودی توسط دیزنی منتشر خواهد شد. تا قبل از پایان سال سرویس استریم Disney Plus بطور رسمی شروع بکار می کند و The Mandalorian نیز اولین سریال جدیدی است که از طریق این سرویس استریم به دست طرفداران می رسد.

همچنین بخوانید | سریال The Mandalorian جنگ ستارگان صاحب یک پوستر رسمی شد

سریال ماندالورین ارتباط مستقیمی با فیلم های جنگ ستارگان ندارد، و وقایع آن بین حوادث دو فیلم Star Wars: Return of the Jedi (جنگ ستارگان: بازگشت جدای) و Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) اتفاق می افتد. شخصیت اصلی سریال توسط پدرو پاسکال (Game of Thrones) به تصویر کشیده شده است، او یک شکارچی جایزه بگیر است که تنها کارهای خطرناکی را در سراسر کهکشان قبول می کنـد، او خودش را در مرکز توجه بقایای امپراتوری کهکشان قرار می دهد، و با شکارچی ها و چهره های بدجنس دنیای جرم و جنایت کهکشان به رقابت می پردازد، سفینه وی Razor Crest نام دارد و با آن می تواند به تاریک ترین نقطه های کهکشان دور دور سفر کند.

کمپانی Lucasfilm حالا بطور رسمی پرده از اولین تریلر سریال لایو-اکشن The Mandalorian برداشته است، که پیشنهاد می کنیم نگاهی به آن بیاندازید:
 


تریلر ماندالورین اطلاعات چندان زیادی را از داستان این سریال فاش نمی کند، اما به کمک آن می توانیم متوجه شویم که چه حال و هوایی دارد، و اینکه باید منتظر چگونه سریالی باشیم. تریلر خبر از سریالی می دهد که نسبت به فیلم های جنگ ستارگان فضای تاریک تری دارد، ولی سازندگان تمام تلاش خوشان را کرده اند تا چیزی شبیه به فیلم ها بسازند، پس از همین تریلر هم متوجه یک سری شباهت های واضح می شویم و کاملا معلوم است که سریال در بستر فرانچایز Star Wars ساخته شده، حتی اگر بی اطلاع آن را تماشا کنیم. بواسطه این تریلر می توانیم نیم نگاهی به شخصیت های The Mandalorian و ظاهر آن داشته باشیم، و همچنین تایید می کند که سریال از نظر جلوه های ویژه واقعا عالی و شگفت انگیز است.

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال The Mandalorian جنگ ستارگان در حال نگارش است؛

این سریال در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با سه شنبه ۲۱ آبان سال جاری) در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد، از بازیگران اصلی ماندالورین می توانیم به جینا کارانو (Deadpool)، کارل ویترز (Rocky, Predator)، ورنر هرتسوک، جیانکارلو اسپوزیتو (Breaking Bad)، نیک نولتی (Warrior)، امید ابطحی (American Gods)، و امیلی سولو (Castlevania) اشاره کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.