حضور مارگو رابی در Once Upon a Time in Hollywood تایید شد

مارگو رابی قرار است نقش شارون تیت را در فیلم سینمایی Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ بازی کنـد. نام ستاره فیلم های The Wolf of Wall Street و Suicide Squad (جوخه انتحاری) از تابستان سال گذشته کنار این پروژه شنیده می شود، زمانی که تصور بر این بود فیلم قرار است درباره جنایت چارلی منسون در سال ۱۹۶۹ باشد. بعد از آن فاش شد که فیلمنامه ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ مستقیمـا به این ماجرا نمی پردازد و به قتل رسیدن تیت اتفاقی است که در حاشیه داستان رخ می دهد، موضوع اصلی در واقع بر محور یک بازیگر وسترن سابق و بدلکار قدیمی او می چرخد.

ﻟﺌﻮﻧﺎﺭﺩﻭ ﺩﯼﮐﺎﭘﺮﯾﻮ در نقش یک بازیگر تلویزیونی از پا افتاده به نام ریک دالتون، و برد پیت هم در نقش بدلکار او کلیف بوث ظاهر می شوند. با این فیلم، رابی و ﺩﯼﮐﺎﭘﺮﯾﻮ بعد از همکاری در فیلم Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) باری دیگر همبازی می شود — پیت نیز قبلا در فیلم Inglourius Basterds (ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩﻫﺎﯼ ﻟﻌﻨﺘﯽ) ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ بازی کرده، ﺩﯼﮐﺎﭘﺮﯾﻮ هم در فیلم Django Unchained (ﺟﻨﮕﻮﯼ ﺯﻧﺠﯿﺮﮔﺴﺴﺘﻪ) وی.

حال، خانم رابی در مصاحبه با Indiewire برای فیلم جدیدش Terminal (پایانه)، حضور خودش در فیلم سینمایی Once Upon a Time in Hollywood را تایید کرد. او خودش را یکی از بزرگ ترین طرفداران کارگردان مشهور، ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ می داند. “فراتر از هرچیزی، من همیشه فقط می خواهم کار او را ببینم. و می خواهم ببینم که چطور صحنه را می گرداند، و چطور عوامل را هدایت می کند، و حال و هوای پشت صحنه چطور است، و چه چیزی در فیلمنامه است، و سپس چه اتفاق هایی در آن روز می افتد. من فقط مجذوب تمام آن شده ام، مجذوب. پس، این قرار است یک تجربه دیوانه وار باشد که مستقیما شاهدش باشم. این چیزی است که همیشه رویای انجامش را داشته ام.

همچنین بخوانید: فیلم Birds of Prey ممکن است یک عنوان درجه R باشد!

فیلم سینمایی درام-جنایی Once Upon A Time In Hollywood قرار است در تاریخ نهم آگوست سال ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۸ مرداد سال ۹۸ پا به گیشه ها بگذارد. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر و جالب تری در مورد این فیلم، و شخصیت های حاضر در آن باشید…

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline