مارک روفالو اطلاعاتی از آینده هالک در MCU ندارد؛

احتمالا شما هم دوست دارید بدانید که آیا شاهد بازگشت هالک شگفت‌انگیز به دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهیم بود یا نه، خب ما جواب دقیقی برای این سوال نداریم و مارک روفالو بازیگر نقش هالک هم از برنامه‌های مارول برای این شخصیت بطور کامل بی‌اطلـاع است. آقای روفالو اولین بار در فیلم The Avengers (انتقام‌جویان) محصول سال ۲۰۱۲ شخصیت هالک را به تصویر کشید، سپس در دیگر فیلم‌های Avengers و فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگنروک) شاهد حضور درخشان وی بودیم، همچنین در صحنه میان تیتراژ Iron Man 3.‌ روفالو در به تصویر کشیدن این شخصیت واقعا موفق بوده، اما هیچوقت صاحب یک فیلم انفرادی نشد.

سالها قبل از به وجود آمدن MCU، هالک به لطف انگ لی صاحب یک فیلم نچندان محبوب‌ شد که در سال ۲۰۰۳ روی پرده رفت، اما در سال ۲۰۰۸ و با فیلم The Incredible Hulk شانسی دوباره، این بار در یک فرانچایز سینمایی پیدا کرد. در این فیلم ادوارد نورتون شخصیت بروس بنر را به تصویر کشیده بود، اما بعد از آن مارک روفالو جایگزین وی شد. سپس هالک پا به سفری پر فراز و نشیب گذاشت، بین وقایع The Avengers و Age of Ultron در تلاش بود تا تعادلی بین دو نیمه خودش ایجاد کند، سپس او را ندیدیم تا Ragnarok، در این فیلم فاش شد که او چند سالی را فقط هالک بوده است. در نهایت هم با تانوس روبرو شد و در فیلم Avengers: Endgame به تکامل نهایی خودش رسید، در این فیلم ما با پروفسور هالک آشنا شدیم.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی She-Hulk فاش شد؛ انتخاب بازیگر آغاز شده

حال این سوال در ذهن طرفداران وجود دارد که برنامه مارول برای هالک چیست؟ مارک روفالو نیز بتازگی طی یک مصاحبه به این سوال پاسخ داده، او گفته که هیچ اطلاعاتی از برنامه‌های مارول برای هالک ندارد و در تاریکی کامل به سر می‌برد. وقتی که از او سوال شد آیا شاهد بازگشت وی به MCU خواهیم بود؟ جواب داد که «نمی دونم، کی می دونه، واقعا می‌گم، این قضیه قرار بود تموم بشه، اون فیلم قرار بود یه پایان باشه.» منظور از آن فیلم هم Avengers: Endgame است که هالک در آن باری دیگر برای نجات جهان مبارزه کرد و نقش مهمی در پیروزی انتقام‌جویان داشت.

مارک روفالو

فیلم Endgame در ظاهر داستان بروس بنر را به پایان رساند، اما هنوز امکان حضور او در فیلم‌های پیش رو وجود دارد، ولی به نظر نمی‌رسد که مارول چنین برنامه‌ای برای هالک داشته باشد. این استودیو نام تمام فیلم و سریال‌هایی که تا ۲۰۲۲ منتشر می‌شوند را فاش کرده، در حالی که خبری از فیلم انفرادی هالک نیست، از طرفی خیلی بعید است که شاهد حضور او در فیلم‌های فاز چهارم باشیم. ولی احتمالش وجود دارد وی را در سریال She-Hulk (هالک‌دخت) ملاقات کنیم، چون اگر این سریال بر پایه کمیک‌های هالک‌دخت ساخته شود، بروس بنر جزو شخصیت‌های پراهمیت آن خواهد بود.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال Ms. Marvel فاش شد؛ اطلاعاتی از آینده «میس مارول» در MCU

بنابراین، سوال بزرگ همچنان این است که مارول چه برنامه‌ای برای هالک دارد؛ بدون شک برای مارول ادامه دادن داستان هالک سخت نیست، ولی از آنجا که همه دوستان نزدیک او مرده‌اند و یا بازنشست شده‌اند، خیلی بعید است دفعه بعدی که به تیم انتقام‌جویان نیازی باشد کسی با او تماس بگیرد. ولی با این وجود ممکن است داستان هالک در دنیای سینمایی مارول هنوز به پایان نرسیده باشد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline