مارول قصد دارد حداقل 9 فیلم برای مرد عنکبوتی بسازد!

درست چند روز قبل از اینکه آمریکا استقلال خودش را جشن بگیرد، و از این مهم تر، در حالی که کمتر از یک هفته تا شروع اکران فیلم سینمایی Spider-man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) باقی مانده، ما شاهد انتشار اخباری هستیم که باعث خوشحالی طرفداران مرد عنکبوتی می شود. و حالا شنیده ایم که مارول برنامه ای ویژه برای اسپیدی خودش دارد؛ اگر این ادعا حقیقت داشته باشد، مارول قصد دارد حداقل ۹ فیلم برای مرد عنکبوتی با بازی تام هالند بسازد، که شامل Homecoming (بازگشت به خانه) و Far From Home می شود.

اگر بجای مارول، این خبر مربوط به کمپانی ﺩﯼﺳﯽ می شد و بتمن را هم بجای اسپایدرمن تصور کنیم، باید مقداری نگران می شدیم. اما نسخه تام هالند مرد عنکبوتی خیلی پرطرفدار و فوق العاده است، و واقعا ارزش دارد که برایش تعدادی زیادی فیلم بسازند. از طرفی مارول در عملی کردن این مدل برنامه ها خیلی عالی عمل می کند، ولی اگر ﺩﯼﺳﯽ بود هرگز چهارمین فیلم ساخته نمی شد چون یا بازیگر کناره گیری می کرد با فرانچایز ریبوت می شد!

همچنین بخوانید | «کرکس» و «عقرب» در فیلم Spider-Man 3 حضور خواهند داشت؛

ما تا این لحظه موفق به تماشای یک فیلم شده ایم که در آن پیتر پارکر یک دانش آموز دبیرستانی است، در Far From Home و فیلم بعدی هم شرایط مشابه خواهد بود. اما چون دبیرستان بلاخره به پایان می رسد، در دومین ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ او یک دانشجو خواهد بود و وقایع فیلم طی دوران دانشگاه پیتر اتفاق می افتد. و در نهایت سه فیلم باقی می ماند که دیگر به نمایش پیتر پارکر بزرگسال می پردازد، که کارهای جدی تری را انجام می دهد؛ مثلا اتحاد با ددپول و ولورین!

مرد عنکبوتی

طی این سالها فرصت فراوانی برای فراهم کردن شرایط جهت تیم شدن با دیگر ابرقهرمان ها به وجود می آید و مارول می تواند شخصیت های مختلفی را در این فیلم ها کنار پیتر پارکر قرار دهد. و البته مارول زمان کافی خواهد داشت تا بر روی ورود حماسی تیم شرور شش خبیث (Sinister Six) کار کند و ببیند که چطور می تواند شخصیت هایی مثل کرکس (که اکنون در زندان است) و عقرب را با هم متحد کند. بدون در نظر گرفتن امکان نمایان شدن این گروه، تولید ۹ فیلم سالهای زیادی طول می کشد و برنامه های زیادی را می توان طی این سالها عملی کرد؛ از جمله متحد کردن اسپایدرمن با ونوم یا ددپول.

همچنین بخوانید | ادامه Spider-Man: Into the Spider-Verse “بطور قطع” در حال توسعه است!

با این حساب، ما قرار است شاهد تولید ۷ فیلم دیگر برای مرد عنکبوتی باشیم که تولید و اکران آنها حداقل دو دهه طول می کشد، پس به نظر می رسد که مارول قرار نیست به همین راحتی بیخیال دنیای سینمایی خودش، MCU، شود! — منتظر انتشار گزارش های بیشتر در رابطه با مرد عنکبوتی باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ای جان، خدارو شکر،امیدوارم این فیلم ها، یکی از یکی بهتر بشن
    حتی تصور پیتر پارکر دانشجو یا بزرگسال! در mcu ذوق آوره
    میتونن کلی از داستان های برتر و ماندگار اسپایدرمن بزرگسال رو که قبلا در سینما نشون داده نشده، اقتباس کنن و در سینما نشون بدن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.