تصاویری جدید از فیلم مارولی Black Widow؛ هنوز در انتظار اعلام تاریخ اکران جدید

اولین فیلم انفرادی «بیوه سیاه» قرار بود اواسط اردیبهشت مـاه راهی گیشه شود، بعنوان اولیـن فیلم از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) و نخستین فیلم مارول در سال ۲۰۲۰. تحلیلگران باکس آفیس هم پیش‌بینی کرده بودند که Black Widow می‌تواند خوب بفروشد، حتی بعید نبود که بتواند وارد باشگاه میلیاردی‌ها هم شود. البته، شرایط طبق انتظار پیش نـرفت و با از راه رسیدن بحران کرونا، مارول هم به جمع استودیوهایی پیوست که مجبور شد اکران فیلم بهاری خودش را به تعویق بیاندازد. فیلم سینمایی Black Widow حالا تاخیر خورده، ولی هنوز معلوم نیست چه زمانی قرار است پا به گیشه بگذارد، و منتظریم تاریخ اکران جدید فاش شود.

وقایع فیلم Black Widow بین حوادث دو فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) اتفاق می‌افتد، یعنی قرار است ما را به یک برهه زمانی تاکنون کاوش نشده از MCU بـبرد، به همین دلیل طرفداران به شدت مشتاق تماشای آن هستند. از طرفی، انتظار می‌رود که این فیلم اطلاعاتی را در مورد گذشته ناتاشا، از جمله داستان خاستگاه و ماجرای پیوستنش به سازمان شیلد را فاش کند. و البته چون یک فیلم پیش‌درآمدی است، به تعویق افتادن اکرانش اختلالی در خط زمانی دنیای سینمایی مارول ایجاد نمی‌کند، و مارول می‌تواند آن را در زمانی مناسب اکران کند — البته اگر شایعه‌ها حقیقت نداشته باشند، مثلا شایعه‌ای که ادعا می‌کند ناتاشا در Endgame نمرده و زنده است.

همچنین بخوانید | فیلم Black Widow: چه اطلاعاتی در مورد هویت واقعی «تسک‌مستر» داریم؟

کیت شورتلند این فیلم را کارگردانی کرده، شورتلند اولین زنی است که در MCU یک فیلم را به تنهایی کارگردانی کرده، که همین قضیه هم به اهمیت Black Widow افزوده است. اسکارلت جوهانسون در این فیلم باری دیگر شخصیت ناتاشا رومانوف ملقب به بیوه سیاه را به تصویر کشیده، یکی از اعضای تیم انتقام‌جویان که در نخستین فیلم افرادی‌ خودش باید با گذشته‌اش روبرو شود. از دیگر ستاره‌های آن هم می‌توانیم به فلورنس پیو (Little Women) در نقش یلنا بلووا، ریچل وایس (The Favourite) در نقش ملینا، دیوید هاربر (Stranger Things) در نقش الکس شاتوفسکی ملقب به نگهبان قرمز، و ویلیام هرت در نقش تادئوس راس اشاره کنیم. 

این تصاویر به تازگی منتشر شده‌اند، که در آنها می‌توانیم شخصیت‌های اصلی فیلم را مشاهده کنیم، از جمله تسک‌مستر (Taskmaster) شرور اصلی فیلم که تا این لحظه به لطف مخفی‌کاری مارول، هویت وی و بازیگری که در نقشش ظاهر شده فاش نشده و مثل یک راز باقی مانده است. البته طرفداران حدس‌هایی در این مورد زده‌انـد، ولی نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که درست از آب دربیایند، چون مارول همیشه شرایط را طوری فراهم می‌کند که این نوع حدس و گمان‌ها زده شود، به زبان ساده‌تر می‌توانیم بگوییم که همه چیز بخشی از برنامه است!!


همچنین بخوانید | فیلم Thor 4: کریستین بیل یک شخصیت شرور را به تصویر می‌کشد (تسا تامپسون تایید کرد)

هنوز معلوم نیست که Black Widow چه زمانی پا به گیشه خواهد گذاشت، شاید تابستان و شاید هم پاییز، مشخص نیست، ولی مارول قصد دارد بعد از این فیلم سریال The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) را طی ماه آگوست (شهریور ۹۹) از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس به دست طرفداران برساند، The Eternals (ابدی‌ها) ششم نوامبر (۱۶ آبان ۹۹) روی پرده می‌رود و سریال WandaVision (وانداویژن) هم قرار است در ماه دسامبر (آذر-دی ۹۹) منتشر شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline