سریال های مارولی Disney+ ممکن است با بودجه 150 میلیون دلاری تولید شوند!

اینطور که گفته شده، سریال های مارولی سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) ممکن با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری جلوی دوربین بروند؛ فقط دو ماه تا شروع بکار رسمی سرویس استریم اختصاصی دیزنی باقی مانده است، این کمپانی بزرگ قصد دارد با افتتاح این سرویس به جنگ با دیگر غول های استریم (از جمله نتفلیکس و آمازون) برود، و از آنجا که تنها نیست (مارول، لوکاس فیلم، فاکس و پیکسار را در کنار خودش دارد) می تواند رقیب چالش برانگیزی باشد.

دیزنی پلاس قرار است با فیلم و سریال های اختصاصی خودش جلب توجه کند، و عمده عناوین جدید این سرویس جزو تولیدات مارول استودیوز خواهند بود. دیزنی قصد دارد از شهرت دنیای سینمایی مارول (MCU) و Star Wars (جنگ ستارگان) استفاده کند، چندین سریال لایو-اکشن در بستر این فرانچایزها بسازد، و رقبا را به چالش بکشد. طرفداران مارول به شدت مشتاق شروع بکار Disney+ هستند، چون سریال های مارولی این سرویس قرار است شخصیت های اصلی MCU را بازگردانند، برخلاف دیگر سریال های مارولی که ارتباطی با خط داستانی فیلم ها ندارند.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال مارولی WandaVision در ماه آبان آغاز می شود؛

اولین سریال مارول در Disney+ با عنوان The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) منتشر می شود، در این سریال شاهد بازگشت بارون زِمو و شارون کارتر خواهیم بود. Hawkeye (هاکای) یکی دیگر از سریال های مارولی در دست توسعه است که وقایع آن بعد از حوادث Avengers: Endgame اتفاق می افتد و قرار است کیت بیشاپ را وارد MCU کند. در کنار شخصیت های قدیمی، سریال های جدیدی مثل She-Hulk و Moon Knight شخصیت های جدیدی مثل هالک-دخت و شوالیه ماه را معرفی خواهند کرد. اینطور که گفته شده، دیزنی این سریال ها را با بودجه های بزرگی تولید می کند، به همین دلیل طرفداران بی صبرانه منتظر از راه رسیدن آنها هستند.

دیزنی پلاس

حال، یک گزارش تازه توسط وبسایت Variety منتشر شده که ادعا کرده انتظار می رود سریال های مارولی سرویس استریم Disney+ با بودجه مشابه فیلم های MCU تولید شوند. بدین معنی که دیزنی برای تولید هر کدام از این سریال های ۶ تا ۸ اپیزودی چیزی حدود ۱۵۰ میلیون دلار خرج می کند، و کمترین بودجه هم ۱۰۰ میلیون دلاری خواهد بود. جهت مقایسه می توانیم اشاره کنیم که فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگنروک) با بودجه ۱۸۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، پس این سریال ها قرار است کیفیتی سینمایی داشته باشند و در حقیقت فیلم هایی طولانی تر هستند. به جرات می توانیم ادعا کنیم که تمام شبکه های تلویزیونی و سرویس های استریم دنیا دوست دارند چنین پولی را صرف تولید سریال های خودشان کنند، اما توانش را ندارند.

همچنین بخوانید | به هیلی استاینفلد نقش کیت بیشاپ در سریال Hawkeye پیشنهاد شده؛

از آنجا که این سریال ها زیر نظر مارول استودیوز تولید می شوند، نه Marvel TV، کاملا طبیعی است که تولیدشان هزینه بیشتری داشته باشد. این سریال های لایو-اکشن ارتباط مستقیمی با فیلم های MCU دارند، و از طرفی مارول نوید کیفیت بالاهای آنها را به طرفداران داده است؛ پس دیزنی برای رسیدن به موفقیت باید پول خیلی زیادی را خرج کند — دستمزد بالای بازیگران را هم باید در نظر بگیریم. با این حساب، سریال های یاد شده از نظر جلوه های ویژه هم سطح فیلم های مارولی خواهند بود، که خبر خوبی برای طرفداران محسوب می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.