فیلم The Eternals مارول در سپتامبر 2019 جلوی دوربین می رود؛ ظاهرا

اینطور به نظر می رسد که Marvel Studios قصد دارد اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی تولید فیلم سینمایی The Eternals (ابدی ها) را آغاز کند. فاز سوم دنیلی سینمایی مارول (MCU) بزودی به پایان می رسد، اما مارول به هیچ عنوان در مورد فاز چهارم صحبت نمی کند و فعلا قصد هم ندارد چیزی را برای ما فاش کند، اما تایید شده که در حال کار بر روی فیلمی مرتبط با نژاد ابدی ها هستند. به همین دلیل، انتظار می رود که The Eternals یکی از فیلم های آینده MCU باشد.

اوایل سال جاری میلادی بود که کوین فایگی تایید کرد شانس زیادی برای تولید فیلم سینمایی The Eternals وجود دارد، به همین دلیل تبدیل به پروژه ای شد که دوست داریم اطلاعات بیشتری از آن کسب کنیم. شخصیت های کتاب های مصور ابدی ها در سال ۱۹۷۶ توسط جک کربی خلق شدند، آنها ارتباط با نزدیکی با بسیاری از دیگر داستان های مارول دارند. بعد از اینکه متیو و رایان فیرپو ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ The Eternals را نوشتند، شاهد تلاش برای یافتن یک کارگردان مناسب بودیم. در نهایت خانم کلوی ژو (The Rider) کسی بود که بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب شد. با این حساب، The Eternals قرار است یکی از نخستین فیلم های فاز چهارم MCU باشد؛ البته هنوز در نخستین مراحل خودش قرار دارد.

همچنین بخوانید| شایعه: فیلم های Black Widow و Eternals در سال ۲۰۲۰ اکران می شوند!

طبق گزارشی که به تازگی توسط That Hashtag Show منتشر شده، مارول در نظر دارد تا تولید این فیلم را از ماه سپتامبر ۲۰۱۹ آغاز کند، که البته این تاریخ یک زمان احتمالی برای شروع تولید The Eternals محسوب می شود. آنها هنوز باید کارهای زیادی برای تبدیل Eternals به یک فیلم واقعی انجام دهند، کارهای زیادی باید انجام دهند تا شرایط برای شروع تصویربرداری محیا شود؛ بعد از انجام کارهای مربوط به فاز پیش-تولید، مارول می تواند تاریخ قطعی شروع تولید را انتخاب کند. ولی در هر صورت، ۲۰۱۹ سالی است که مارول برای ساخت فیلم The Eternals در نظر دارد.

Eternals 2020

طبق شنیده ها، وقایع فیلم THE ETERNALS میلیون ها سال قبل به وقوع می پیوندد، بنابراین می تواند حماسی ترین فیلم مارول باشد که تولیدش هم قطعا کار سخت تری خواهد بود. ظاهرا Ikaris و Sersi شخصیت های اصلی داستان هستند و فیلم بر محور عشق بین این دو نفر می چرخد. مارول قصد دارد در این فیلم از بازیگران و عواملی متنوع استفاده کند چون می تواند تبدیل به یک فرانچایز بزرگ شود؛ حال اگر تاریخ اعلام شده واقعی باشد، پس خیلی زود چیزهایی در مورد بازیگران این فیلم خواهیم شنید.

همچنین بخوانید| ویژن ممکن است در سریال Scarlet Witch (جادوگر سرخ) دیزنی حضور داشته باشد

طرفداران مارول چندان با ابدی ها آشنا نیستند و قطعا اکنون اشتیاق زیادی برای فیلم The Eternals وجود ندارد، اما یک روزی بود که نگهبانان کهکشان هم چندان شهرتی نداشتند و اشتیاق خیلی زیادی برای تولید فیلم Guardians of the Galaxy وجود نداشت. اما مارول همواره برای تبدیل داستان های کمیک بوکی خودش به عناوین سینمایی موفق از اشخاصی درست استفاده می کند، پس The Eternals هم یک روز تبدیل به یکی از فیلم های مشهور این استودیو خواهد شد… فقط باید کمی صبر کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.