اولین تریلر فیلم مار‌ولی Eternals چه زمانی منتشر می شود؟

هنـوز بطور دقیق تایید نشده، اما انتظار داریم که اولین تریلـر فیلم مارولی Eternals (ابـدی‌ها) خیلی زودتر از چیزی که تصور می کنیم منتشر شود؛ مارول استودیوز طی سال ۲۰۲۰ فقط دو فیلم را روی پرده می برد، و دنیای سینمایی این استودیو (MCU) نیز طی همین سال بطور رسمی وارد فاز چهارم می گردد. ما قرار است در فیلم های این فاز شاهد بازگشت چهره‌های قدیمی و همچنین حضور چهره‌هایی جدید باشیم. بدون شک ۲۰۲۰ برای مارولی‌ها به بزرگی ۲۰۱۹ نیست، اما با این وجود دو فیلمی که قرار است طی این سال اکران شود به شدت مورد انتظار و بزرگ هستند.

اولین فیلم امسال Black Widow (بیوه سیاه) است که در ماه مِی راهی گیشه می شود و بتازگی صاحب یک تریلر رسمی شده، بعد از این فیلم هم در ماه نوامبر The Eternals روی پـرده می رود که منتظریم تا اولین تریلر آن به دستمان برسد. در مورد اولی خیلی چیزها می دانیم، اما اطلاعاتمان نسبت به فیلم ابدی‌ها خیلی کم و ناچیز است. فقط می دانیم که وقایعی را به نمایش می گذارد که طی دوره‌ای چند هزار ساله اتفاق افتاده، The Eternals قرار است به طرفداران گروهی جدید از قهرمان‌ها را معرفی کند، همچنین قرار است با بزرگ ترین دشمنان این تیم، دویانت ها (The Deviants) آشنا شویم.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان فیلم مارولی Eternals (ابدی‌ها) منتشر شد؛

در فیلم The Eternals شاهد حضور مشهورترین چهره‌های هالیوود خواهیم بود، که زیـر نظر کلوئه ژو جلوی دوربین رفته اند؛ طبق شنیده ها، این فیلم ما را به بخش‌هایی از دنیای سینمایی مارول می برد که تاکنون کاوشی درون آنها صورت نگرفته است، فیلم جدید مارول داستانی را روایت می کند که تاکنون مثلش را نشنیده ایم. تیم ابدی‌ها شهرتی به اندازه انتقام‌جویان یا مردان ایکس ندارند، اما با این وجود انتظار داریم که The Eternals مورد استقبال طرفداران MCU قرار بگیرد و تبدیل به یک اثر موفق شود، اما قبل از هر چیز مارول باید اولین تریلر رسمی آن را منتشر کند. تاریخ انتشار این تریلر تایید نشده، اما انتظار داریم که خیلی زود موفق بـه تماشای آن شویم.

فیلم سینمایی ابدی‌ها ۲۰۲۰

با توجه به اینکه مدت زمان خیلی زیادی تا ورود Eternals به گیشه باقی نمانده، ما انتظار داریم که طی چند ماه آینده (نه خیلی دور) موفق به تماشای نخستین تریلر آن شویم. اگر به یاد داشته باشید فیلم Thor: Ragnarok در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ راهی گیشه شد، نخستین تریلر آن نیز در ماه آوریل این سال به دست طرفداران رسید (اوایل بهار). حال Eternals هم قرار است ۶ نوامبر (مصادف با جمعه ۱۶ آبان ۹۹) پا به گیشه بگذارد، پس میتوانیم انتظار داشته باشیم که اوایل بهار نخستین تریلر این فیلم را می بینیم. البته مارول برای انتشار تریلر فیلم های خودش همیشه از یک الگوی ثابت استفاده نمی کند، ولی برای Eternals عاقلانه‌ترین حرکت این است تریلر آن را حداقل شش ماه قبل از شروع اکران منتشر کنند، چون شخصیت های مشهوری ندارد و یک تازه‌وارد است.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و غیررسمی) از Black Widow درباره هویت شرور فیلم، حضور مرد آهنی و…

البته انتشار اولین تریلر Eternals بطور کامل به پروسه تولید آن بستگی دارد، یک مشکل کوچک در فاز تولید می تواند انتشار این تریلر را به تاخیر بیاندازد، یا حتی برعکس خوب پیش رفتن اوضاع می تواند باعث شود تا مارول این تریلر را زودتر از انتظار منتشر کند. ولی در کل چون ابدی‌ها شهرت زیادی ندارنـد مارول تبلیغات برای فیلم آن ها بایـد را زودتر شروع کند تا فرصت کافی برای جلب توجه طرفداران داشته باشد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline