سریال مارولی Hawkeye تابستان ۲۰۲۰ جلوی دوربین می رود؛

سریال در توسعه Hawkeye که قرار است توسط سرویس استریم Disney Plus منتشر شود، در تابستان ۹۹ جلوی دوربین خواهد رفت؛ مارولی طی سال جاری میلادی دو سریال The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) و WandaVision (وانداویژن) را از طریق سرویس استریم دیزنی به دست طرفداران می رساند، Hawkeye (شاهین‌چشم) نیز قرار است هاکای را در سال ۲۰۲۱ به دنیای سینمایی مارول (MCU) بازگرداند، و احتمالا آخرین حضور او در این فرانچایز خواهد بود. ما آخرین بار این قهرمان تیر انداز را در پایان فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) ملاقات کردیم و حالا قرار است ملاقات بعدی ما طی ماجراجویی انفرادی وی باشد.‌

برای سالها این حسرت در دل طرفداران MCU وجود داشت که چرا هاکای صاحب یک فیلم انفرادی نشده و در عناوین مارولی هیچ‌وقت مقامی بالاتر از یک بازیگر فرعی نداشته. مارول نیز قصد دارد به این خواسته طرفداران پاسخ دهد، و هاکای را بجای یک فیلم دو ساعته صاحب یک مینی‌سریال شش ساعته کند، که نه تنها برای این شخصیت بلکه برای طرفداران او هم اتفاق مهم و هیجان انگیزی محسوب می‌گردد. طبق شنیده ها، کلینت بارتون در این سریال نقش یک مربی را برای کیت بیشاپ ایفا می کند، و مشغول آموزش اوست تا تبدیل شود به هاکای بعدی MCU.

همچنین بخوانید | تاریخ انتشار سریال WandaVision تغییر کرد؛ ۲۰۲۰ منتشر می شود

تاکنون Marvel TV مسئول تولید سریال های مارولی بوده، ولی حالا که این بخش تعطیل شده، خود کوین فایگی رئیس مارول استودیوز بر روی توسعه و تولید سریال های بعدی نظارت می کند. Falcon and the Winter Soldier و WandaVision اولین سریال های مارولی هستند که از طریق Disney+ منتشر خواهند شد، در سال ۲۰۲۱ نیز Hawkeye منتشر می شود که قرار است شخصیت کیت بیشاپ را بطور رسمی وارد دنیای سینمایی مارول کند. در کتاب های مصور مارول، کیت در غیبت کلینت بارتون از هویت ابرقهرمانی وی استفاده می کند.

Hawkeye

حال، این خبر هنوز توسط منابع رسمی تایید نشده، ولی یکی از منابع قابل اعتماد ما ادعا کرده که فاز تولید سریال لایو-اکشن Hawkeye قرار است تابستان ۲۰۲۰ آغاز شود (در ماه جولای). احتمال اینکه تاریخ یاد شده تغییر کند خیلی زیاد است و اصلا بعید نیست که این سریال چند هفته زودتر یا دیرتر جلوی دوربین برود. طبق تایید مارول، Hawkeye طی پاییز ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد، بنابراین این استودیو دو سال وقت دارد تا آن را آماده انتشار کند. با توجه به اینکه تولید قرار نیست تا قبل از تابستان بعدی آغاز شود، بهتر است فعلا منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در رابطه با این سریال نباشید.

همچنین بخوانید | سریال مارولی Hawkeye: کانسپت آرت رسمی کیت بیشاپ منتشر شد

هنوز بطور دقیق فاش نشده که جریان سریال Hawkeye از چه قرار است؛ مثلا کلینت قصد دارد کیت را برای قهرمان شدن آماده کند، یا اینکه کیت از قبل در پی انجامش بوده و بعد از برخورد با هاکای یک اتحاد را تشکیل می دهند. ما احتمالا باید تا تابستان صبر کنیم و سپس شاید مقداری اطلاعات تازه در رابطه با این سریال فاش شود؛ پس مثل همیشه، منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline