سریال مارولی Howard the Duck توسط Hulu منتشر خواهد شد؛

به دنبال یک قرارداد بین Hulu و Marvel TV، این سرویس استریم قرار است چندین سریال انیمیشنی مارولی را منتشر کند؛ شامل Howard the Duck و M.O.D.O.K. بعلاوه Hit-Monkey و Tigra & Dazzler، همچنین یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ ویژه تحت عنوان The Offenders. در سال ۲۰۱۳ بود که Marvel TV و Netflix یک قراراد برای تولید و عرضه چندین سریال ابرقهرمانی لایو-اکشن زیر پرچم دنیای سینمایی مارول بستند، در نتیجه این همکاری ما شاهد تولید سریال هایی مثل Daredevil (بی باک) و Luke Cage (لوک کیج) در کنار Iron Fist (مشت آهنی) بودیم که اکنون لغو شده اند، The Defenders (مدافعان) هم یک رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین چهار سریال اصلی مارول-نتفلیکسی بود. البته حالا همکاری بین دو این کمپانی در آخرین روزهای خودش قرار دارد و بزودی به پایان می رساند.

هرچند، سرویس استریم Disney+ قرار است چندین سریال لایو-اکشن مارولی جدید را به دست طرفداران برساند، سریالی مثل Loki (لوکی) که وقایع آن در دنیای سینمایی مارول رخ می دهد، یا مثلا سریال Scarlet Witch & Vision (جادوگر سرخ و ویژن) و Winter Soldier & Falcon (سرباز زمستان و شاهین). اما حالا مارول قرار است چندین سریال انیمیشنی جدید را از طریق سرویس استریم Hulu منتشر کند.

همچنین بخوانید | سریال Runaways مارول توسط Hulu برای فصل سوم تمدید شده؛ ظاهرا

طبق یک گزارش تازه از سوی مارول، Disney و Marvel TV وارد یک قرارداد با کمپانی Hulu برای چهار سریال انیمیشنی شده اند که در انتها به یک رویداد ویژه ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ ختم می شود (خیلی شبیه به قراردادی که با نتفلیکس بستند، اما نتیجه خوبی نداشت). این چهار سریال شامل Howard the Duck (هاوارد اردکه)، M.O.D.O.K. (موداک)، Hit-Monkey (میمون قاتل) و Tigra & Dazzler (ﺗﺎﯾﮕﺮﺍ ﻭ ﺩﺯﻟﺮ) می شود، در نتیجه تمام این سریال ها The Offenders (مجرمین) ساخته خواهد شد. The Offenders هنوز صاحب نویسنده نشده اما قرار است هاوارد اردکه، موداک، میمون قاتل، ﺗﺎﯾﮕﺮﺍ ﻭ ﺩﺯﻟﺮ را برای نجات دنیا با هم متحد کند.

هاوارد اردکه

کوین اسمیت و David Willis قرار است سریال Howard the Duck را بنویسند، که روایتگر داستان سفر هاوارد اردکه به زمین با رفیق ﺗﻮﻗﻒﻧﺎﭘﺬﯾﺮ ﺧﻮﺩش ﺑﻮﺭﻟﯽ است، در حالی که او از دکتر بونگ شرور دوری می کند. پتن اسوالت و جردن بلام قرار است سریال M.O.D.O.K. را بنویسند که روایتگر داستان یک ابرشرور خودخواه می باشد، او تلاش می کند تا کنترل سازمان شیطانی و خانواده پرتوقع خودش را حفظ کند.

سریال Hit-Monkey را ﺟﺎﺵ ﮔﻮﺭﺩﻭﻥ ﻭ ﻭﯾﻞ ﺍﺳﭙﮏ را می نویسند، این سریال روایتگر داستان دادخواهی یک میمون ﮊﺍﭘﻨﯽ از ﺳﺮﺩﻩ ﻣﺎﮐﺎﮎ ﺍﺳﺖ که ﺗﻮﺳﻂ روح ﯾﮏ ﺁﺩﻣﮑﺶ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﺗﻌﻠﯿﻢ ﺩﯾﺪﻩ و اکنون در پی انتقام می باشد. در این میان، ﺍﺭﯾﮑﺎ ﺭﯾﻮﯾﻨﻮﺟﺎ ﻭ ﭼﻠﺴﯽ ﻫﻨﺪﻟﺮ ‏بر روی سریال Tigra & Dazzler کار خواهند کرد؛ این سریال درباره دو ابرقهرمان و رفیق فابریک ﺑﻪ ﻧﺎﻡﻫﺎﯼ ‏ﺗﺎﯾﮕﺮﺍ ﻭ ﺩﺯﻟﺮ ﺍﺳﺖ که در لس آنجلس زندگی می کنند و باید بجنگند تا در میان اصحاب ﻗﺪﺭﺕ ﺑﻪ ﺭﺳﻤﯿﺖ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﻮﻧﺪ.

همچنین بخوانید | مارول در حال توسعه یک فیلم Avengers جدید است، با حضور قهرمان های جوان!

این می تواند یک اتفاق عالی برای طرفداران مارولی باشد و واقعا هم عالی به نظر می رسد. مارول تاکنون بیشتر تمرکز خودش را بر روی تولید فیلم و سریال های لایو-اکشن قرار داده بوده است، اما حالا قصد دارند چهار سریال انیمیشنی جالب تولید کنند و به دست طرفداران برساند. در این میان Howard the Duck بدون شک مورد انتظارترین سریال در این میان این چهار عنوان است، مخصوصا با توجه به حضور هاوارد اردکه در فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) به کارگردانی جیمز گان.

پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از سریال های Howard the Duck و M.O.D.O.K. بعلاوه Hit-Monkey و Tigra & Dazzler، همچنین The Offenders باشید.


منبع: مارول

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.