دیزنی پلاس: سوفیا دی مارتینو به سریال مارولی Loki پیوست

سریال مارولی Loki (لوکی) که قرار است توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود، صاحب یک بازیگر جدید شد: خانم سوفیا دی مارتینو بطور رسمی به این سریال لایو-اکشن پیوست. همین چند ماه قبل بود که مارول فاش کرد قصد دارد تعدادی سریال کمیک بوکی جدید بسازد، این بار زیر نظر خودش و بر پایه شخصیت های مشهور دنیای سینمایی مارول. و خیلی زود معلوم شد که مارول به کمک همین سریال ها قرار است تعدادی شخصیت جدید را وارد MCU کند. اولین سریال مارولی که توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر می شود The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) است که این روزها در فاز تولید قرار دارد. طی چند روز اخیر نیز به لطف افتتاح رسمی سرویس استریم دیزنی، همه جا صحبت از این سریال ها بوده است.

سریال Loki نیز در بهار ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد و در آن شاهد بازگشت به شدت مورد انتظار تام هیدلستون خواهیم بود. با توجه به مرگ لوکی در صحنات ابتدایی Avengers: Infinity War (انتقامجویان: جنگ ابدیت) و سپس فرار او در Avengers: Endgame (پایان بازی) به لطف انتقامجویان، طرفداران بی صبرانه منتظر ماجراجویی تازه خدای حقه هستند. البته لوکی مثبت در Infinity War به دست تایتان دیوانه کشته شد و داستانش به پایان رسید، اما حالا ما قرار است با لوکی شرور که در Endgame با تسراکت فرار کرد همراه شویم. او قرار است در زمان سفر کند و پا به دوره های تاریخی مختلف زمین بگذارد، و البته در این بین باعث ایجاد یک سری تغییرات در وقایع مهم تاریخی خواهد شد!

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال مارولی Loki (لوکی) داریم؛

تا قبل از امروز، اصلا معلوم نبود که چه کسی قرار است در این سریال بازی کند و با تام هیدلستون همبازی شود، ولی حالا منابع رسمی تایید کرده اند که خانم سوفیا دی مارتینو که همین اواخر فیلم کمدی-موزیکال Yesterday (دیروز) را از وی دیدیم، به سریال انفرادی لوکی محصول سرویس استریم دیزنی پلاس پیوسته است. هنوز بطور دقیق فاش نشده که او قرار است در چه نقشی ظاهر شود، ولی می دانیم که یکی از ستاره های فرعی سریال می باشد. خود مارول هنوز پیوستن دی مارتینو به Loki را تایید نکرده، ولی از آنجا که فاز تولیدش قرار است اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود، احتمالا بزودی نام بازیگران آن توسط خود استودیو تایید خواهد شد.

Loki

از زمانی که تایید شد سریال Loki قرار است ساخته شود و داستان فرار لوکی در سال ۲۰۱۲ را ادامه می دهد، این شایعه وجود داشت که او در زمان سفر خواهد کرد، سپس اولین کانسپت آرت این سریال منتشر شد و نوید سفر به دهه ۷۰ میلادی را به ما دارد؛ در این نقطه شک ها تبدیل به یقین گشت. در نهایت هم شنیدیم که این سریال به طریقی با فیلم Thor: Love and Thunder (ثور: عشق و رعد) مرتبط خواهد بود، که بر پایه همین ادعا می توانیم حدس بزنیم که لوکی علاوه بر سفر در زمان قرار است در خط های زمانی مختلف هم سفر کند (به اصطلاح درون مولتی ورس). طبق تایید رسمی، لوکی در سریال خودش فراری است، ولی هنوز نمی دانیم چرا فرار می کند و چه کسی به دنبال اوست.

همچنین بخوانید | فاز پنجم MCU: سریال Moon Knight با فیلم انفرادی Blade مرتبط است [شایعه]

تایید شده که Michael Waldron (سریال Rick and Morty) بعنوان شورانر این سریال فعالیت می کند و خانم کیت هرون هم کارگردان هر شش اپیزود آن خواهد بود. بتازگی شنیده ایم که ارتباط مستقیمی بین سریال Loki و فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) وجود دارد. با توجه به اینکه برای تماشای این سریال باید یک سال کامل را پشت سر بگذاریم، طبیعی است که فعلا همه چیز مبهم و مرموز باشد، ولی خیلی زود اطلاعات دقیق تری به دستتان خواهد رسید — از جمله درباره نقش سوفیا دی مارتینو در این سریال.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.