شایعه: سریال مارولی Loki ممکن است صاحب چندین فصل شود!

طرفداران مارول در سراسر جهان این روزها منتظر هستند تا سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) بطور رسمی شروع بکار کند، چون قرار است طی چند سال آینده تعداد قابل توجه ای سریال مارولی را به دست طرفداران برساند؛ این سریال ها بطور مستقیم زیر نظر کوین فایگی رئیس کمپانی Marvel Studios ساخته می شوند، به همین دلیل ارتباطی تنگاتنگ با فیلم های دنیای سینمایی مارول (MCU) دارند و خط های داستانی آنها با فیلم های فاز چهارم (و بالاتر) MCU مرتبط هستند.

مارول هم اکنون مشغول کار بر روی ۸ سریال است، که Loki یکی از مورد انتظارترین های آنها می باشد و لوکی خدای حقه شخصیت اصلی آن است. البته در این سریال ما قرار است با نسخه ای از لوکی که در فیلم Avengers: Endgame شاهد فرارش به کمک تسراکت بودیم همراه شویم؛ این لوکی در سال ۲۰۱۲ تلاش می کند تا زمین را تصاحب کند اما شکست می خورد و دستگیر می شود، اما بجای اینکه توسط ثور به آزگارد برده شود و سپس حوادث Thor: The Dark World و Ragnarok را پشت سر بگذارد و نهایتا در infinity War خودش را فدای برادرش ثور کند، از دست انتقامجویان فرار می کند!!

همچنین بخوانید | سریال های مارولی She-Hulk و Moon Knight صاحب نویسنده شدند؛

تا اینجا، دیزنی تایید کرده که Loki قرار است یک مینی سریال ۶ اپیزودی باشد، که داستان آن با فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در چندجهانی جنون) در ارتباط خواهد بود، ولی یک شایعه جدید ادعا کرده که مارول قصد دارد این سریال را تا چند فصل ادامه دهد. وبسایت GWW با انتشار یک گزارش فاش کرده که پخش Loki ممکن است تا چند فصل ادامه پیدا کند. به این قضیه اشاره ای نشده، ولی بدون شک اولین شرط ادامه یافتن تولید سریال این است که فصل نخست آن با استقبال روبرو شود.

سریال loki

تاکنون، تصور ما بر این بوده که مارول بجای ساخت فیلم سینمایی برای شخصیت هایی که طی سه فاز نخست MCU به حقشان نرسیدند، تصمیم گرفته برای آنها سریال های ۶ اپیزودی بسازد تا هم طرفداران بتوانند مدت زمان بیشتری را با شخصیت های محبوب خودشان بگذرانند و هم اینکه افراد بیشتری به سمت سرویس استریم دیزنی پلاس کشیده شوند. ولی اگر شایعه جدید حقیقت داشته باشد، این شخصیت ها می توانند فرصت خیلی بیشتری برای درخشش داشته باشند و صاحب سریال های چند فصلی شوند؛ که البته به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله استقبال طرفداران و تمایل بازیگران.

همچنین بخوانید | اطلاعات جدید ارتباط بین سریال Loki و فیلم Thor: Love and Thunder را فاش کرده است

ما هنوز نمی دانیم از چه نظر، ولی خط داستانی سریال Loki با فیلم Doctor strange 2 ارتباط دارد و بعید نیست که در این فیلم شاهد حضور لوکی هم باشیم. همچنین شنیده ایم که ارتباط هایی بین سریال Loki و فیلم Thor: Love and Thunder (ثور: رعد و عشق) وجود خواهد داشت [اطلاعات بیشتر]، و امکان دوباره کنار هم قرار گرفتن ثور و لوکی وجود دارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline