در سال ۲۰۲۱ شاهد اکران ۵ فیلم از دنیای سینمایی مارول خواهیم بود؟

با توجه به اینکه سونی قصد دارد در ماه اکتبر ۲۰۲۱ یک فیلم مارولی هنوز بدون عنوان را روی پرده ببرد، ما در این سال موفق به تماشای پنج فیلم مارولی خواهیم شد، اما یک سوال در این رابطه وجود دارد: آیا فیلم جدید سونی هم جزو عناوین دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهد بود؟ مارول طی ۲۰۲۱ سه فیلم که وقایع آنها در MCU اتفاق می‌افتد را روی پرده می‌برد، در کنار سومین فیلم انفرادی مرد عنکبوتی که حاصل همکاری مارول و سونی است، عنوان رسمی آن نیز هنوز فاش نشده است.

خود مارول در ۲۰۲۰ فقط دو فیلم را روی پرده می‌برد، اما سونی از جای خالی سومین فیلم استفاده کرده و خودش دو فیلم مارولی را برای اکران در ۲۰۲۰ آماده کرده. Morbius (موربیوس) اولین فیلم مارولی سونی طی سال جاری میلادی است که تریلر و تصاویر پشت صحنه آن تایید کرده‌اند که وقایع آن در دنیای سینمایی مارول اتفاق می‌افتد. البته این قضیه هنوز توسط خود سونی یا مارول تایید نشده، اما با این وجود طرفداران دوست دارند بدانند که آیـا Venom 2 و فیلم مارولی بدون عنوان ۲۰۲۱ سونی هم بخشی از MCU خواهند بود؟

همچنین بخوانید | اولین تریلر رسمی Morbius ارتباط با MCU و حضور مرد عنکبوتی را تایید می‌کند؛

در اصل، سونی قرار بود یک دنیای اشتراکی مارولی اختصاصی برای خودش خلق کند که ارتباطی با MCU ندارد، البته خود سونی تمایل داشت این دنیا را با دنیای سینمایی مارول ترکیب کند، اما ظاهرا کوین فایگی رئیس مارول استودیوز علاقه‌ای برای انجام این کار نداشته است. اما بعد از اینکه مارول و سونی قراردادی تازه را امضا کردند، این احتمال به وجود آمـد که ترکیب دنیای مارولی سونی و MCU بخشی از این قرارداد بوده باشد، در نتیجه فیلم‌هایی مثل Morbius و Venom 2 بخشی از MCU خواهند بود؛ حضور مایکل کیتون شخصیت شرور Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) در تریلر رسمی فیلم Morbius این قضیه را تقریبا تایید کرد.

spider-Man 3

در تریلر Morbius ما تصویر مرد عنکبوتی را روی یک دیوار دیدیم، از یک طرف لباس اسپایدی در این تصویر شباهتی به نسخه تام هالند نداشت، اما در طرف دیگر شعار «قاتل» که روی عکس نوشته شده بود به نوعی تایید کرد که وقایع این فیلم بعد از حوادث Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) اتفاق می‌افتد، که در صحنه پس از تیتراژ آن دیدیم هویت پیتر پارکر فاش شد و حالا همه تصور می‌کنند که او قاتل ابرقهرمانی به نام میستریو است. پس پیتر هم اکنون باید فراری باشد و احتمالا خودش را مخفی کرده، تا راهی برای اثبات بی‌گناهی خودش پیدا کند.

همچنین بخوانید | تاکنون‌ فیلم‌نامه‌ای برای Doctor Strange 2 نوشته نشده است؛

در یکی از تصاویر پشت صحنه Morbius ما دیدیم که روی یک پوستر نوشته شده بود «مرد عنکبوتی کجاست؟» که باز هم تایید می‌کند ارتباطی بین این فیلم و حوادث پایانی Far From Home وجود دارد. باید اشاره کنیم که این فیلم در ابتدا خیلی مورد توجه قرار نگرفت، اما بعد از انتشار تریلر و فاش شدن وجود ارتباط احتمالی بین Morbius و MCU، نظر همه طرفداران به سمت آن جلب شد و حالا انتظار داریم که تبدیل به یک عنوان موفق شود. پس، اصلا بعیـد نیست که فیلم مارولی بدون عنوان سونی در سال ۲۰۲۱ هم بعنوان یکی از عناوین فرعی دنیای سینمایی مارول ساخته شود، در این صورت، سال آینده ما موفق به تماشای پنج فیلم مارولی خواهیم شد که همه آنها در بستر MCU ساخته شده‌اند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline