مارول سریال Moon Knight را برای سرویس استریم دیزنی پلاس می سازد؛

مارول استودیوز بطور رسمی فاش کرد که در حال کار بر روی سریال Moon Knight (شوالیه ماه) است، سریالی که بطور اختصاصی توسط سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) منتشر خواهد شد. یکی از غیرعادی ترین قهرمان های مارول، بدون شک مارک اسپکتور است، او از نسخه خاصی از بیماری اختلال تجزیه هویت رنج می برد، حالت ذهنی گیج و مبهم او باعث شده که نتواند فرق بین واقعیت و توهم را متوجه شود.

ما اکنون سالهاست که منتظریم مارول شخصین مون نایت را وارد دنیای سینمایی مارول کند، در واقع حتی می دانستیم که خود استودیو مشتاق معرفی نسخه لایو-اکشن این شخصیت است. کوین فایگی به شخصه سال قبل در یک مصاحبه گفته بود که قصد دارند در آینده از مارک اسپکتور استفاده کنند، اما نگفت که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. در سال ۲۰۱۷ هم جیمز گان (کارگردان نگهبانان کهکشان) یک ایده برای ساخت فیلم Moon Knight به مارول داد، ولی شرایط لازم برای ساخته شدن این فیلم فراهم نشد. با وجود اینکه مون نایت طرفداران زیادی دارد و مارولی ها هم سالهاست که حال او را از استودیو می پرسند، تا دیروز خبری از ورود این قهرمان به MCU نبوده است.

همچنین بخوانید | شخصیت ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ ﻣﺎﻩ جزو برنامه های آینده دنیای سینمایی مارول است

اما در همایش D23 Expo و طی پنل Disney Plus کوین فایگی، رئیس کمپانی Marvel Studios، تایید کرد که مشغول کار بر روی سریال لایو-اکشن Moon Knight هستند که قرار است از طریق سرویس استریم در آستانه افتتاح دیزنی منتشر شود. طی همین همایش پرده از لوگوی رسمی سریال برداشته شد، که از همین ابتدا به ما نوید یک سریال جالب و تماشایی را می دهد (برای زدن این حرف واقعا زود است، اینطور نیست؟؟ خب، ما اطمینان داریم که مارول تمام تلاش خودش را می کند تا بهترین سریال ممکن را برای مون نایت بسازد.)

لوگوی سریال شوالیه ماه

باید ادعا کنیم اینکه مارول قصد دارد سریال Moon Knight را بسازد و نه فیلم او را، واقعا خبری خوشحال کننده محسوب می شود؛ چون مون نایت در یک سریال می تواند عملکرد بهتری از خودش نشان دهد، فرصتی بیشتری برای درخشش دارد و ما هم می توانیم زمان بیشتری را با او بگذاریم (۶ ساعت بجای نهایتا ۲ ساعت و نیم). اصلا یک سریال به نویسندگان سریال آزادی عمل بیشتری می دهد، آنها می توانند مرزهای بین حقیقت و خیال را بشکنند و مخاطبین را درون یک فضای نامعلوم اسیر کنند، و همه را مشتاق تماشای اپیزود بعدی نگه دارند.

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier: دولت نمی خواهد سم ویلسون کاپیتان آمریکا باشد!

باید اشاره کنیم که مون نایت در کتاب های مصور مارول یک شورشی خیلی خشن است که کشتن دشمن ها برایش مثل خوردن یک لیوان آب راحت است، حتی چند سری از کمیک های Moon Knight خشونتی مشابه کمیک های Punisher دارند، پس سوال اینجاست که مارول چطور می خواهد برای چنین شخصیتی سریال بسازد؟ خب، سریال Moon Knight باید توسط نتفلیکس ساخته می شد و نه دیزنی پلاس، چون دیزنی حساسیت خاصی بر روی محتوای خشن و تاریک دارد، چون سیاست اصلی اش تولید فیلم و سریال های خانوادگی است. پس باید صبر کنیم تا معلوم شود که مارول چه برنامه ای برای شوالیه ماه دارد، و چطور با وجود محدودیت های دیزنی او را به تصویر می کشد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.