سریال مارولی Moon Knight: هری پاتر یکی از گزینه‌های بازی در نقش اصلی است

دیزنی طی چند سال آینده قرار است تعدادی سریال لایو-اکشن مارولی را از طریق سرویس استریم خودش که دیزنی پلاس نام دارد به دست طرفداران برسانـد، که باعث شده تا طرفداران بی‌صبرانه منتظـر شروع بکار فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) باشند، و البته برای شروع فاز پنجم لحظه شماری کنند. این سریال ها قرار است برخلاف سریال های قبلی مارول، ارتباط مستقیمی با فیلم های MCU داشته باشند، در نتیجه با بودجه +۱۰۰ میلیون دلاری تولید می شوند و از نظر کیفیت دست کمی از فیلم های مارول ندارنـد.

یکی از این سریال ها Moon Knight (شوالیه ماه) می باشد که قرار است در آینده ای نزدیک از طریق سرویس استریم Disney+ به دست ما برسد، این سریال بر پایه یک سری کمیک تاریک ساخته می شود و شکی نداریم که قرار است نسبت به دیگر سریال های مارولی سرویس استریم دیزنی متفاوت باشد. البته بدون شک سریال های Loki (لوکی)، Falcon & Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) و WandaVision هم خاص خواهند بود، اما شخصیت های اصلی هیچکدام از این سریال مثل مارک اسپکتور عجیب-غریب و غیرقابل پیش بینی نیستند.‌

همچنین بخوانید | سریال‌های Moon Knigh و Ms Marvel & She-Hulk خیلی زودتر از انتظارتان منتشر می‌شوند؛

با این حساب هر بازیگری را نمی توانند برای بازی در این نقش خاص انتخاب کنند، و اینطور که شنیده ایم دنیل ردکلیف یکی از بازیگرانی است که برای بازی در این نقش در نظر گرفته شده و اصلا هم بعید نیست که انتخاب شود. مثل همیشه، بازیگران مختلفی برای بازی در نقش اصلی سریال کاندید می شوند، و در پایان کسی که وقتش آزاد باشد، با شرایط کنار بیاید و از تست ها سربلند بیرون آید انتخاب می گردد. حال به نظر دنیل ردکلیف برای بازی در نقش مارک اسپکتور کاندید شده، ولی هیچ منبع رسمی و معتبری هنوز این خبر را تایید نکرده.

دنیل ردکلیف

دنیل ردکلیف همانطور که خودتان بهتر می دانید بعد از نقش آفرینی در فیلم های Harry Potter (هری پاتر) به شهرت رسید، اما بعد از اینکه این فرانچایز به پایان رسید دیگر در فیلم یا سریال قابل توجه ای بازی نکرد؛ این ستاره انگلیسی بعد از آخرین فیلم Harry Potter در عناوینی مثل Kill Your Darlings و Trainwreck، همچنین Victor Frankenstein و Now You See Me 2 نقش آفرینی کرد که هیچکدام از آنها چندان مورد توجه قرار نگرفتند. در هالیوود، معمولا بازیگرانی که در فرانچایزهای بزرگ بازی می کنند و یک روز فرانچایز آنها به پایان می رسد، شانس دوباره ای به دست نمی آورند، اما برای ردکلیف وضعیت ممکن است متفاوت باشد.

همچنین بخوانید | اولین تصویر رسمی از فیلم A Quiet Place 2 منتشر شد؛

در کتاب های مصور مارول، مارک اسپکتور یک مامور سازمان سیا بود که توسط یک تروریست به نام بوش‌مَن (Bushman) تقریبا کشته می شود، اما توسط خانشو خدای ماه نجات پیدا می کند. او بعد از اینکه بوش‌من را شکست داد، تبدیل می شود به شوالیه ماه (Moon Knight) و لباس تمام سفیدی را بر تن می کند که در نهایت همه او را با آن می شناسند. تاریخ انتشار سریال Moon Knight هنوز تایید نشده، ولی احتمالا تا قبل از ۲۰۲۲ به دست ما نخواهد رسید.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline