سریال مارولی Moon Knight پاییز ۲۰۲۰ جلوی دوربین می رود؛

طبق تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده، فاز تولید سریال مارولی Moon Knight (شوالیه ماه) قرار است طی پاییز ۲۰۲۰ آغاز شود، این سریال از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) به دست طرفداران خواهد رسید. همانطور که خبر دارید مارول قصد دارد طی فاز چهارم دنیای سینمایی خودش (MCU) شش فیلم را روی پرده ببرد، اما طی این فـاز شاهد انتشار تعداد قابل‌ توجه‌ای سریال هم خواهیم بود، که Moon Knight یکی از آنهاست؛ البته بهتر است بگوییم که یکی از مورد انتظارترین سریال‌های مارولی در دست توسعـه است.

مارول تا قبل از به پایان رسیدن ۲۰۲۰، دو سریال The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) و WandaVision (وانداویژن) را منتشر خواهد کرد که نخستین سریال‌های مارولی سرویس استریم دیزنی هستند. اما مارول هنوز تایید نکرده که Moon Knight قرار است در چه تاریخی به دست ما برسد، ولی خیلی بعید است که جزو سریال‌های ۲۰۲۱ دیزنی پلاس باشد. تا این لحظه، تایید شده که جرمی اسلیتر (سریال The Umbrella Academy) سرپرست نویسندگان سریال انفرادی شوالیه ماه است، و مارول نیز مذاکره با بازیگران را مدتی است که آغاز نموده، که انتظار می‌رود نامشان بزودی بطور رسمی فاش گردد.

همچنین بخوانید | اطلاعات تازه منتشر شده از سریال She-Hulk نوید حضور هالک را می‌دهد؛

حال، یک‌ منبع حدودا معتبر (The GWW) ادعا کرده که مارول قصد دارد طی پاییز پیش رو استارت تولید سریال لایو-اکشن Moon Knight را بزند؛ در این گزارش ذکر شده که فیلم‌برداری قرار است اواسط ماه نوامبر در شهر آتلانتا آغاز شود — شهری که بیشتر فیلم‌های مارول در آن جلوی دوربین رفته‌اند. ما قبلا شنیده بودیم که فاز تولید طی تابستان آغاز خواهد شد، اما معلوم نیست که چرا مارول تصمیم به انجام این تغییر زمانی گرفته است. به احتمال قوی این تصمیم گرفته شده تا سازندگان سریال فرصت بیشتری برای کار بر روی آن داشته باشند، یـا شاید هنوز فرد مناسب برای بازی در نقش اصلی Moon Knight که مارک اسپکتور نام دارد را پیدا نکرده‌اند و قصد ندارند با عجله تصمیم‌گیری کنند.

سریال moon knight

شروع تولید طی پاییز ۲۰۲۰ می‌تواند به این معنی باشد که سریال Moon Knight در بهترین حالت سال ۲۰۲۲ منتشر ‌می‌شود، نه زودتر. البته مارول معمولا فاز تولید فیلم‌های خودش را حدود یک سال قبل از شروع اکران آنها آغاز می‌کند، و به نظر می‌رسد که برای تولید سریال‌های خودش هم قرار است از همین الگو پیروی کند. تولید دو سریال Falcon & Winter Soldier و WandaVision اواخر ۲۰۱۹ آغاز شد و اواخر ۲۰۲۰ هم منتشر می‌شوند، پس برای Moon Knight هم ممکن است اتفاقی مشابه رخ دهد و در روزهای پایانی ۲۰۲۱ یا به احتمال زیاد اوایل ۲۰۲۲ به دست طرفداران برسد.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

زمان شروع تولید سریال Moon Knight بدون اعلام دلیل آن تغییر کرده و حالا قرار است چند ماه دیرتر جلوی دوربین برود، از طرفی مارول همین چند هفته قبل تاریخ انتشار سریال WandaVision را هم از اواسط ۲۰۲۱ به اواخر ۲۰۲۰ تغییر داد؛ با این حساب، به نظر می‌رسد که این استودیو سعی دارد تغییراتی در فاز چهارم ایجاد شد، پس بعید نیست که بـزودی شاهد تغییرهای بیشتری هم باشیم. به هر حال، امیدواریم تاریخ انتشار سریال انفرادی «شوالیه ماه» بزودی فاش شود؛ پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline