مارول با وسلی اسنایپس فیلم درجه بزرگسال Blade را می سازد؛

چند هفته قبل بود که باب ایگر رئیس هیئت مدیره شرکت والت دیزنی طی اظهارات تازه خودش فاش نمود که این کمپانی قصد تولید فیلم های مارولی با درجه سنی بزرگسال (R-rated) را دارد، او مستقیما به فیلم سینمایی Deadpool اشاره نمود که می تواند راه را برای دیگر فیلم های ابرقهرمانـی درجه R مارولی باز کند؛ مدتی قبل شایعه ها ادعا کرده بودند کـه Black Widow قرار است یک فیلم مناسب برای گروه سنی بزرگسالان باشد، اما کوین فایگی رئیس مارول استودیوز این شایعه را تکذیب کرده است. ولی بعضی گزارش ها هم ادعا کرده اند که دیزنی به احتمال زیاد فیلم سینمایی بِلید (تیغه) را با سیاست های جدید خودش خواهد ساخت.

منابع ما تایید کرده اند که مارول اکنون در حال برنامه ریزی برای تولید فیلم درجه بزرگسال Blade است، که به نظر می رسد وسلی اسنایپس هم قرار است در این پروژه دخالت داشته باشد؛ او کسی بود که در مجموعه فیلم Blade لباس شخصیت بِلید را بر تن کرد و تاکنون بارها به بازگشت خودش اشاره کرده است. در این میان، گزارش ها ادعا کرده اند که مارول اکنون یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای این فیلم در اختیار دارد، در این نسخه شاهد بازگشت اریک بروک معزوف به بِلید هستیم که مشغول آموزش دادن به دختر خودش می باشد، ولی چون این قضیه مربوط با اولین نسخه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ می شود به احتمال قوی شاهد ایجاد تغییراتی در آن خواهیم بود.

همچنین بخوانید | کارگردان Aquaman سالها قبل پیشنهاد ریبوت Blade را به مارول داده بوده است!

بِلید، که بزرگ ترین قاتل خون آشام کمپانی مارول است در سال ۱۹۹۸ صاحب یک فیلم انفرادی شد و خیلی هم مورد استقبال طرفداران قرار گرفت. بِلید جزو شخصیت هایی است که قبل از شروع بکار دنیای سینمایی مارول (MCU)، کمپانی مارول تمرکز خودش را بر روی او قرار داده بود و در کنار شخصیت هایی مثل دردویل و پانیشر برای وی چند فیلم ساخت. Marvel تاکنون در مورد بازگـرداندن شخصیت بلید به سینما بطور دقیق صحبت نکـرده است، امـا کوین فایگی در گذشته ادعا کرده که برنامه هایی برای آوردن بلید به MCU دارند، اما تاریخی دقیقی تعیین نشده است. وسلی به وضوع تایید کرده که ممکن است برای حضور در فیلم جدید بازگردد و صحبت هایی هم در این مورد با مارول داشته است.

هنوز معلوم نیست که فیلم جدید Blade رنگ روشنایی روز را خواهد دید یـا نه، اما آقای فایگی بارها اشاره کرده که با این ایده موافق است و در طرف دیگر هم وسلی اسنایپس ادعا کرده برای سالها مشغول مذاکره با مارول برای ساخته نسخه ریبوت Blade بوده است. البته با توجه به اینکه آقای اسنایپس اکنون نزدیک به ۶۰ سال سن دارد خیلی بعید به نظر می رسد که بازیگر نقش اصلی فیلم بعدی باشد، پس احتمالا شاهد ظهور یک بِلید جدید خواهیم بود (شاید دختر او).

همچنین بخوانید | مارول قصد ساخت فیلم Avengers vs. X-Men را دارد، ظاهرا

ما نمی توانیم تایید کنیم که مارول یک فیلم جدید برای شخصیت بِلید خواهد ساخت، ولی خیلی بعید به نظر می رسد که در آن شاهد بازگشت وسلی اسنایپس باشیم چون در این صورت Blade 1998 تبدیل می شود به نخستین فیلمی که در دنـیای سینمایی مارول تولید شده است. البته آنها می توانند نسخه ریبوت Blade را بسازد که اسنایپس در آن نسخه مسن شخصیت قدیمی خودش را به تصویر بکشد اما ارتباطی با سه فیلم قبلی نداشته باشد.

در هر صورت منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.