سریال Runaways مارول توسط Hulu برای فصل سوم تمدید شده؛ ظاهرا

اینطور به نظر می رسد که سریال Runaways (فراری ها) مارول توسط Hulu برای فصل سوم تمدید شده است؛ با توجه به اینکه Craig Erwich مدیر ارشد محتوای سرویس استریم Hulu عملکرد فصل دوم این سریال را مورد تحسین قرار داده است. مارول در حال حاضر دو سریال برای گروه سنی جوانان بزرگسال (young-adult) دارد که Runaways یکی از آنهاست، این سریال داستان گـروهی از نوجوان ها را روایت می کنند که متوجه می شوند پدر و مادرهایشان شرورهایی واقعی هستند.

در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ بود که فصل دوم ۱۳ اپیزودی این سریال منتشر شد، به دنبال انتشار کاملا قابل انتظار بود که شاهد تمدید سریال برای فصل سوم باشیم. فصل دوم یک پایان مهیج و غافلگیرکننده داشت، بنابراین Hulu باید فصل سوم را بسازد تا طرفداران موفق به تماشای ادامه داستان شوند. از طرفی رابطه Marvel Television و Hulu اکنون در شرایط خوبی قرار دارد و به همین دلیل تمدید Runaways یک اتفاق حتمی به نظر می رسد.

همچنین بخوانید | اکران فیلم New Mutants دوباره به تعویق افتاد؛ امکان انتشار توسط Hulu

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی وبسایت ددلاین، از Craig Erwich مدیر ارشد متحوای Hulu طی پنل این کمپانی در تور خبری زمستانی Television Critics Association در مورد فصل سوم سریال Runaways سوال شد، او بعنوان جواب تایید کرد که بزودی خبرهای دقیقی در این مورد منتشر خواهد شد. آقای Erwich از فصل دوم این سریال تعریف کرد و عملکرد درخشان آن را مورد تحسین قرار داد، او گفت که بزودی یک اعلامیه در مورد فصل بعدی سریال منتشر خواهند کرد.

Runaways

ما اکنون نمی توانیم بطور قطع تایید کنیم که سریال Runaways توسط Hulu برای فصل سوم تمدید شده، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که این اتفاق واقعا رخ دهد. در شرایطی که Netflix دیگر علاقه ای به ساخت سریال های مارولی ندارد، این یک فرصت عالی برای Hulu است تا توجه طرفداران مارول را به سمت خودش جلب کند. از طرفی Runaways جزو سریال های پرطرفدار این سرویس استریم است، پس تولید فصل سوم به نفع خود آنها هم خواهد بود.

همچنین بخوانید | اولین «کی آرت» از فصل دوم Cloak & Dagger منتشر شد: شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری از ماه سپتامبر

ما بزودی خبر دقیق تری در مورد تمدید سریال Runaways منتشر خواهیم کرد، همچنین منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فصل دوم سریال Cloak & Dagger (شنل و خنجر) باشید؛


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.