فیلم Shang-Chi: مارول به دنبال یک بازیگر چینی برای نقش اصلی است

برای فیلم انفرادی Shang-Chi، طبق تازه ترین گزارش ها مارول استودیوز اکنون به دنبال یک بازیگر است تا در نقش شخصیت اصلی این فیلم ظاهر شود، و فقط بازیگران چینی در حال حاضر مورد توجه استودیو قرار دارنـد — و به احتمال قوی یک خبر رسمی در رابطه با این فیلم در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال فاش خواهد شد. با توجه به اینکه هر سه فیلم ۲۰۱۹ مارول رسما پا به گیشه گذاشته اند (آخرین فیلم Spider-Man: Far From Home حاصل همکاری مارول و سونی پیکچرز بوده است)، طرفداران اکنون نگاهشان به سمت فاز چهارم دوخته شده و تعداد زیادی هم سوال بدون پاسخ دارند — تعدادی از این سوال ها هم در ارتباط با فیلم انفرادی شنگ چی است.

باب ایگر، مدیرعامل کمپانی Walt Disney Studios این نوید را به طرفداران منتظر داده که نام و تاریخ اکران فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در تابستان سال جاری فاش خواهد شد، و کوین فایگی رئیس مارول استودیوز هم تاکنون بارها در مصاحبه های خودش اشاره کرده که بعد از اکران Far From Home اطلاعات دقیقی در رابطه با فاز چهارم فاش خواهد شد. به همین دلیل اکنون ما منتظریم تا این اتفاق خوب رخ دهد و ما هم کمی اطلاعات در مورد آینده MCU کسب کنیم.

همچنین بخوانید | بری لارسون (کاپیتان مارول) حداقل در ۵ فیلم مارولی دیگر حضور خواهد داشت؛

تا این لحظه هیچ خبر دقیقی در مورد فاز چهارم منتشر نشده، ولی با این وجود تولید فیلم انفرادی Black Widow (بیوه سیاه) آغاز شده، سازندگان The Eternals (ابدی ها) مشغول انتخاب بازیگر هستند و Shang-Chi (شنگ چی) هم که صاحب کارگردان شده، ولی فعلا بازیگری ندارد. پس تا همین نقطه هم ما کمی اطلاعات در مورد فاز چهارم MCU داریم و می دانیم که چه فیلمهایی قرار است طی چند سال آینده اکران شود. در مورد Shang-Chi باید بگوییم اولین فیلم مارول است که بازیگر اصلی آن آسیایی-آمریکایی می باشد، و اینطور به نظر می رسد که استودیو و سازندگان فیلم در تلاش هستند تا وقوع این اتفاق را ممکن کنند؛ طبق گزارش های تازه منتشر شده، مارول این روزها به دنبال یک بازیگر چینی برای بازی در نقش اصلی فیلم Shang-Chi است.

Shang-chi مارول

جاستین کرول، نویسنده Variety، با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش فاش کرد که مارول به گروهی از بازیگران چینی پیشنهاد داده تا برای بازی در فیلم سینمایی Shang-Chi تست دهند. البته با توجه به اینکه در کتاب های مصور هم شنگ-چی یک ابرقهرمان زردپوست است، شنیدن این خبر چندان عجیب و دور از انتظار نیست. ولی در حال حاضر معلوم نیست مارول به بازیگر مورد نظر خودش رسیده و قراردادی بسته شده یا نه، ولی به شدت امید داریم که در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال یک خبر دقیق در این مورد منتشر خواهد شد.

همچنین بخوانید | مارول ستاره Walking Dead را برای ایفای نقش شنگ چی انتخاب می کند؟

با توجه به اینکه شنگ چی اولین ابرقهرمان چینی دنیای سینمایی مارول است، این نقش از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد. یک سری از بازیگران هالیوودی هستند که مشتاق بازی در این نقش می باشند و نام خودشان را هم به وسط کشیده اند، از جمله آلِکس لندی (Grey’s Anatomy) و مایک مو (Inhumans)، ولی اصلا معلوم نیست که از سوی مارول پیشنهادی گرفته اند یا نه. اخیرا نیز لیستی منتشر شده که ادعا می کند لودی لین (Power Rangers) یکی از بازیگران مورد نظر مارول است، ولی تاکنون چیزی تایید نشده اما اصلا بعید نیست این شایعه واقعیت داشته باشد.

در حال حاضر مهم این است که مارول در فکر تولید فیلم Shang-Chi می باشد، چون همین تصمیم اولیه مهم است و مابقی کارها به مرور زمان انجام خواهد شد. پس، تولید فیلم Shang-Chi توسط مارول اکنون یک اتفاق قطعی است، و فقط باید منتظر باشیم تا اطلاعات دقیق تری در این رابطه فاش شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline