تمام قهرمانان دنیای سینمایی مارول صاحب پوستر اختصاصی شدند!

در آستانه شروع اکران بیستمین فیلم از دنیای سینمایی مارول، Ant-Man & The Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ) به کارگردانی پیتون رید که ماه آینده پا به گیشه می گذراد، مارول استودیوز اقدام به افتتاح یک سایت برای گرامیداشت نخستین دهه از فرانچایز پرطرفدار خودش کرده است. فرانچایزی که در سال ۲۰۰۸ با فیلم سینمایی Iron Man به کارگردانی ﺟﺎﻥ ﻓﺎﻭﺭﻭ با نقش آفرینی ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺩﺍﻭﻧﯽ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ شروع بکار کرد، خیلی زود معروف شد و حالا دهمین سالگرد تولد آن است.

مارول استودیوز امسال در همایش بین المللی سن دیگوی ۲۰۱۸ حضور خیلی خیلی درخشانی خواهد داشت، و قطعا مدت زمان زیادی طول نمی کشد تا ما اطلاعات بیشتری در مورد فاز رمزآلود ۴ کسب کنیم. مارول این روزها با انجام کارهای مختلف مدام به طرفداران خودش یادآوری می کند که ده سال گذشته است، و تا پایان سال هم برنامه هایی برای حفظ این حالت شاد دارد. البته ما هنوز بطور دقیق در مورد برنامه های این استودیو برای چند ماه باقی مانده تا پایان سال اطلاعی نداریم، اما افتتاح یک وبسایت جدید می تواند شروع خوبی باشد.

برای جشن گرفتن اولین دهه از فعالیت دنیای سینمایی مارول (MCU)، این استودیو اقدام به افتتاح یک سایت یادبودی کرده است، با آدرس MarvelStudios10.com که در آن هرچیزی مربوط به MCU یافت می شود. در این میان، کمپانی اقدام به انتشار تعداد زیادی کاراکتر پوستر با موضوع “بیشتر از یک قهرمان” کرده، انتشار این مدل پوسترها از ماه فوریه آغاز شد. اما حالا، بیشتر شخصیت های دنیای سینمایی مارول، حتی تازه واردهایی مثل زنبورک هم صاحب کاراکتر پوستر شده اند. در گالری زیر می توانید نگاهی به این پوسترهای تماشایی داشته باشید:

همچنین بخوانید: Black Panther یکی از پرﻫﺰﯾﻨﻪترین فیلم های دنیای سینمایی مارول بوده است

فیلم سینمایی Ant-Man & The Wasp در تاریخ ۶ جولای سال جاری (مصادف با جمعه ۱۵ تیر ماه) پا به گیشه می گذارد، Captain Marvel (کاپیتان مارول) از هشتم مارس ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷) روی پرده می رود، در نهایت Avengers 4 هم سوم ماه می ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸) کار خودش را آغاز می کند و به فاز سوم MCU پایان می دهد.

منبع: مارول

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.