گزارش: داستان فیلم مارولی Eternals بر محور «شوالیه سیاه» و «سرسی» می‌چرخد

ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فیلم مارولی Eternals (ابدی‌ها) نداریم، و فقط می‌دانیم که در آن بـا یک نژاد باستانی آشنا می‌شویم که برای مدت زمانی طولانی بطور مخفیانه در زمین زندگی کرده اند. فاز تولید این فیلم چند روزی است که به پایان رسیده و نام شخصیت‌های حاضر در آن هم چند ماه قبل فاش شد، اما تا این لحظه مارول تایید نکرده که کدام یک از آنها شخصیت‌های اصلی فیلم هستند؛ ولی حالا یک گزارش نام شخصیت‌های اصلی Eternals را فاش کرده است.

طبق ادعای یکی از منابع ما، تمرکز فیلم Eternals که در آن شاهد حضور شخصیت‌های زیادی خواهیم بود، بر روی دو شخصیت قرار دارد: کیت هرینگتون (Game Of Thrones) در نقش دین ویتمن ملقب به شوالیه سیاه و جما چان (Captain Marvel) در نقش سرسی. البته این ادعا هنوز توسط خود مارول تایید نشده، و اطلاعات بیشتری هم در مورد آن نداریم. باید اشاره کنیم که قبلا هم شنیده بودیم شوالیه سیاه و سرسی شخصیت‌های اصلی Eternals هستند، پس بعید نیست واقعا همینطور باشد.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم مار‌ولی Eternals چه زمانی منتشر می شود؟

در کتاب‌های مصور سرسی و دین ویتمن با هم رابطه عاشقانه دارند، پس ممکن است که فیلم Eternals هم بر محور همین رابطه بچرخد. مارول نیز تا این لحظه اطلاعاتی از داستان این فیلم فاش نکرده، ولی شایعه‌ها ادعا کرده‌اند که قرار است یک داستان عاشقانه را روایت کند. در این میان بد نیست اشاره کنیم که دین ویتمن یکی از شخصیت های مشهور مارول است که در سال ۱۹۶۷ پا به دنیای کمیک های این کمپانی گذاشت، روی توماس و بیوسما خالقین این شخصیت هستند. عموی دین ویتمن یک شرور به نام شوالیه سیاه بود، اما جد آنها در گذشته با همین لقب کارهای قهرمانی انجام می داد. در نتیجه وقتی که این هویت به دین رسید، او تصمیم گرفت شوالیه سیاه را باری دیگر تبدیل کند به یک ابرقهرمان.

Eternals 2020

در خلاصه داستان تازه منتشر شده از فیلم Eternals آمده که «در فیلم ابدی‌های مارول استودیوز شاهد حضور یک تیم جدید از ابرقهرمان ها خواهیم بود، در فیلم جدید دنیای سینمایی مارول با یک نژاد باستانی آشنا می‌شویم که برای مدت زمانی طولانی بطور مخفیانه در زمین زندگی کرده اند. امـا به دنبال حوادث Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی)، یک اتفاق ناراحت کننده و غیرمنتظره، آن‌ها را به اجبار از تاریکی خارج می کند تا برای مقابله با قدیمی‌ترین دشمن بشریت، دویانت ها (The Deviants)، با هم متحد شوند…»

همچنین بخوانید | در Black Widow قرار است با نسخه جوان‌تر ناتاشا رومانوف ملاقات کنیم؛

فیلم سینمایی Eternals توسط کلوئه ژو (سوارکار ۲۰۱۷) کارگردانی شده، متیو و رایان فیرپو هم نویسندگان فیلم‌نامه آن هستند. این فیلم به شدت مورد انتظار در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۶ آبان ۹۹) پا به گیشه می گذارد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline