نام بازیگران اصلی سریال مارولی Helstrom (هل‌استورم) فاش شد؛

بعد از مدتها انتظار بلاخره یک خبر در رابطه با سریال لایو-اکشن Helstrom منتشر شد؛ طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، این سریال دو ستاره اصلی خودش را پیدا کرده است. اگر به یاد داشتـه باشید در اردیبهشت ماه سال جاری بود که شنیدیم مارول سریال های لایو-اکشن Ghost Rider و Helstrom را می سازد، و همچنین گفته شد که قرار است توسط سرویس استریم Hulu منتشر شوند. اما همین چند روز قبل بود که تایید شد پرونده سریال Ghost Rider (روح سوار) بسته شده و قرار نیست ساخته شود، اما توسعه دومی ادامه دارد و در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده توسط ددلاین، تام آستن (سریال The Royals) قرار است در نقش دایمون هل‌استورم ظاهر شود و سیدلی لمون (Fear The Walking Dead) هم آنا هل‌استورم را به تصویر خواهد کشید. باید اشاره کنیم اسم فامیل شخصیت های اصلی این سریال لایو-اکشن در کتاب های مصور مارول Hellstrom است اما Marvel TV تصمیم گرفته بجای انتخاب این اسم برای سریال، کمی تغییر در آن ایجاد کند، در نتیجه Helstrom را بعنوان اسم رسمی سریال جدید انتخاب کردند — یک L کم شده است.

همچنین بخوانید | تریلر فصل هفتم سریال Agents of SHIELD؛ زنده باد هایدرا

پاول زبیزوسکی تهیه کننده اجرایی این سریال است، او به دنبال انتشار نام بازیگران اصلی گفت که “ما به شدت احساس خوش شانسی می کنیم برای اینکه بازیگرانی به این بااستعدادی را انتخاب کرده ایم، از ابتدا و شروع کار ما می دانستیم کـه به گروهی از بازیگران چند بُعدی نیاز داریم، کسانی که بتوانند تمام آکوردهای هر سریال مارولی که قرار است را بازی کنند، از تریلر دراماتیک گرفتـه تا کمدی و اکشن. دیدن کار آن ها قرار است واقعا جالب باشد…” — وقتی صحبت از انتخاب بازیگر برای فیلم و سریال های مارولی باشد همیشه چالش بهترین انتخاب ممکن وجود دارد.

سریال Helstrom

مارول همچنین فاش کرده که الیزابت مارول (سریال Homeland) قرار است در نقش ویکتوریا هل‌استورم ظاهر شود، از دیگر ستاره ها هم می توانیم به رابرت ویزدم (فرار از زندان، شوالیه تاریکی برمی‌خیزد) در نقش کِرتیکر، جون کریل (MindHunter) در نقش دکتر لویس هاستینگس، آریانا گوئرا (Raising Dion) و Alain Uy در نقش کریس یِن اشاره کنیم. سریال Helstrom همانطور که قبلا هم گفته شده قرار است در سبک ترسناک ساخته شود، اولین سریال Marvel Studios و Marvel Television در این ژانر پرطرفدار.

همچنین بخوانید | تریلر فصل سوم Runaways ملاقات شنل و خنجر با فراری ها را تایید می کند؛

تام آستن قرار است در نقش دایمون هل‌استورم ظاهر شود، یک پروفسور فلسفه اخلاق که جن گیری شغل دوم اوست، دایمون هیچ تجسمی در مورد نجات دادن دنیا ندارد؛ او فقط امیدوار است که بتواند به افراد نزدیکش کمک کند. در جنگش با یک جهان پنهان، دایمون مجبور است شیاطینی که قیام کرده اند را ریشه کن کند، و پایانی برای این کار نیست تا زمانی که شکست بخورند. سیدلی لمون شخصیت آنا هل‌استورم را به تصویر خواهد کشید، یک فروشنده موفق که علاقه اش شکار کسانی است که به بقیه آسیب می رسانند. او در بچگی توسط پدرش آزار می بیند و در جستجوی افرادی شبیه به خودش است، آنا حتی اضطراب دارد که نکند پدرش بازگردد.

سریال لایو-اکشن Helstrom قرار است در سال ۲۰۲۰ توسط سرویس استریم Hulu منتشر شود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline