چه فیلم هایی بعد از Avengers 4 پا به گیشه می گذارند؟

با وچود اینکه کوین فایگی رئیس کمپانی Marvel Studios به وضوح تایید کرده نام هیچکدام از فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) را تا قبل از اکران دو فیلم Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) و Spider-man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) اعلام نخواهند کرد، گزارش های مختلف نام شش فیلم نخست فاز چهارم MCU را برای ما فاش کرده اند که به طور رسمی تایید نشده و بیشتر بر پایه چیزی است که انتظارش را داریم.

باید اشاره کنیم که تایید شده Spider-Man: Far From Home بعد از Endgame روی پرده خواهد رفت، اکران این فیلم کاملا قطعی است حتی از تاریخ شروع نمایش آن هم مطلع هستیم: پنجم جولای مصادف با جمعه ۱۴ تیر ۹۸. به جز دومین فیلم انفرادی پیتر پارکر، مارول عنوان هیچ کدام از فیلم های بعدی خودش را فاش نکرده است اما این اعتقاد وجود دارد که Black Widow (بیوه سیاه) در سال ۲۰۲۰ پا به گیشه خواهد گذاشت، به احتمال زیاد از یکم ماه مِی (مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹). گزارشهای قبلی ادعا کرده اند که فیلم انفرادی ناتاشا رومانوف یکی از دو عنوان مارولی است که سال آینده میلادی روی پرده می رود، در کنار فیلم حماسی The Eternals (ابدی ها) که تاریخ اکران احتمالی آن ششم نوامبر (مصادف با جمعه ۱۶ آبان ۹۹) اعلام شده است.

همچنین بخوانید | ظاهرا Black Widow قرار نیست یک فیلم مناسب برای بزرگسالان (درجه R) باشد!

در این میان ما مطلع هستیم که قسمت دوم فیلم های Black Panther (پلنگ سیاه) و Doctor Strange (دکتر استرنج) در راه هستند و مارول در حال کار بر روی آنها می باشد؛ رایان کوگلر و اسکات دریکسون هر دو برای کارگردانی دومین قسمت فیلم های خودشان بازمیگردند. بطور رسمی توسط مارول تایید نشده اما یک احتمال قوی وجود دارد که تاریخ اکران ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۲۴ بهمن ۹۹) متعلق به Black Panther 2 باشد، Doctor Strange 2 هم به احتمال زیاد در ماه مِی همان سال روی پرده خواهد رفت.

Black widow 2020

برای بعد از این پنج فیلم، نمی توانیم حدس دقیقی بزنیم، اما با توجه به اینکه وضعیت Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) در حال حاضر نامعلوم است – چون نه کارگردان دارد و نه زمانی برا شروع تولیدش اعلام شده، بهترین حدسی که ما می توانیم بزنیم این است که مارول بجای آن فیلم Shang-Chi (شنگ چی) را بسازد، که سال قبل شنیدیم مشغول کار بر روی آن هستند و قرار است نخستین فیلم مارولی با شخصیت اصلی آسیایی باشد.

همچنین بخوانید | مارول بعد از Avengers 4 نام تمام فیلم های فاز چهارم MCU را فاش نمی کند

فیلم سینمایی Avengers: Endgame از تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸) پا به گیشه می گذارد، به احتمال خیلی زیاد بعد از شروع اکران این فیلم مارول نام حداقل تعداد کمی از فیلم های بعدی خودش را برای ما فاش می کند؛ پس باید همچنان منتظر بمانیم…


منبع: comicbook

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.