تاریخ شروع تولید سریال مارولی She-Hulk فاش شد؛ انتخاب بازیگر آغاز شده

دیزنی برای به موفقیت رساندن سرویس استریم اختصاصی خودش حساب ویژه‌ای بر روی دنیای سینمایی مارول باز کرده است، این سرویس که Disney+ (دیزنی پلاس) نام دارد قرار است طی چند سال آینده تعداد قابل توجه‌ای سریال مارولی جدید را به دست کاربران خودش برساند که همه آنها در بستر دنیای سینمایی مارول (MCU) ساخته می شوند و با بودجه‌ای عظیم جلوی دوربین می روند. دیزنی همین حالا مشغول کار بر روی حدود ده سریال مارولی است که همه آنها طی یکی دو سال آینده منتشر خواهند شد.

دیزنی پلاس طی ۲۰۲۰ دو سریال مارولی منتشر می کند؛ WandaVision (وانداویژن) که ابتدا قرار بود ۲۰۲۱ منتشر شود اما اعلام شد که چند ماه زودتر به دست منتظران خواهد رسید، و The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) که تولید هر دوی آنها بطور رسمی آغاز شده است. این سریال ها در ۲۰۱۹ جلوی دوربین رفتند، طی ۲۰۲۰ هم تعدادی از سریال های مارولی جلوی دوربین خواهند رفت، از جمله She-Hulk (هالک‌دخت). این سریال هنوز صاحب ستاره نشده، اما طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده قرار است در ماه جولای (اوایل تابستان) ۲۰۲۰ پا به فاز تولید بگذارد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال مارولی Ms. Marvel فاش شد؛

ظاهرا سریال She-Hulk تابستان ۲۰۲۰ در شهر آتلانتا جلوی دوربین خواهد رفت، پروسه انتخاب بازیگر آن آغاز شده و میدانیم که کوین فایگی (رئیس Marvel Studios) تهیه‌کننده‌اش است؛ در کنار جسیکا گو که نویسنده اصلی و تهیه‌کننده این سریال می باشد، ما وی را بیشتر به لطف Rick and Morty و Silicon Valley، همچنین Take My Wife که جزو کارهای مشهورش است می شناسیم. اگر به یاد داشته باشید اواخر ۲۰۱۹ بود که رئیس مارول استودیوز در همایش CCXP19 فاش کرد سریال های تازه معرفی شده Moon Knight (شوالیه ماه)، Ms. Marvel (میس مارول) و She-Hulk تا قبل به پایان رسیدن ۲۰۲۰ آماده تحویل به Disney+ خواهند بود، و حالا گزارش‌های تازه منتشر شده تایید کرده اند که مارول سعی دارد این برنامه را عملی کند.

سریال she-hulk

شخصیت پرطرفدار هالک‌دخت توسط نویسنده استن لی و طراح جان بوشِما خلق شده‌، این شخصیت برای اولین بار در شمارهٔ ۱ محله هالک-دخت وحشی (فوریه ۱۹۸۰) حضور پیدا کرد. جنیفر والترز نخستین دختر عموی رابرت بروس بنر یا همان هالک شگفت‌انگیز است. با وجود تفاوت سنی پنج ساله، جنیفر و بروس از زمان کودکی همچون برادر و خواهر در کنار یکدیگر بزرگ شدند. اما هنگامی که رشته‌های مجزای خود را انتخاب نمودند (بروس پزشکی و جنیفر حقوق) دیگر کمتر یکدیگر را ملاقات می‌کردند. هنگامی که والترز بر اثر شلیک گلوله، خون زیادی از دست داده بود، به شکلی اضطراری از بروس خون دریافت کرد که منجر به کسب یک نسخهٔ خفیف‌تری از وضعیت هالک شد؛ البته هنوز معلوم نیست در سریال داستان از چه قرار است.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی Moon Knight فاش شد؛

جنیفر والترز قرار است با سریال انفرادی خودش پا به MCU بگذارد، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که وی را بعد از سریالش در فیلم های این فرانچایز ملاقات کنیم (طبق ادعای کوین فایگی). تاریخ انتشار سریال She-Hulk هنوز فاش نشده، اما انتظار داریم که در سال ۲۰۲۲ موفق به تماشای آن شویم.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline