تریلر بین المللی فیلم Mary Queen of Scots با بازی مارگو رابی

ﻣﺎﺭﯼ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭﺕ و الیزابت اول در تازه ترین از فیلم سینمایی درام-تـاریخی Mary Queen of Scots به جنگ می رونـد؛ در این فیلم شاهد حضور دو بازیگر مشهور و درجه یک هستیم که هر دو نفر سابقه نامزدی برای دریافت جایزه اسکار را دارند؛ ﺳﯿﺮﺷﺎ ﺭﻭﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﺭی ﻣﻠﮑﻪٔ ﺍﺳﮑﺎﺗﻠﻨﺪ و ﻣﺎﺭﮔﻮ ﺭﺍﺑﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﻠﮑﻪ ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﯾﮑﻢ ﺩﺧﺘﺮ ﻋﻤﻮﯼ ﻣﺎﺭﯼ (البته آنها همدیگر را خواهر صدا می زنند). زمانی که ماری به اسکاتلند بازمیگردد و ادعای انگلیس (و سپس الیزابت) برای تخت پادشاهی کشورش را به چالش می کشد، بینشان یک درگیری بزرگ ایجاد می شود.

خانم ﺭﻭﻧﺎﻥ در سال ۲۰۱۲ به پروژه سینمایی Mary Queen of Scots پیوست، زمانی که ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻫﺮﺳﺖ (ﻭﺍﯾﮑﯿﻨﮓﻫﺎ، ﺗﺌﻮﺩﻭﺭﻫﺎ و ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ: ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻃﻼﯾﯽ) مشغول نوشتن فیلم بود. اما فیلم بعدا دوباره توسط ﺑﻮ ﻭﯾﻠﯿﻤﻮﻥ (خانه پوشالی) مورد بازنویسی قرار گرفت؛ بر پایه کتاب Queen of Scots: The True Life of Mary Stuart نوشته جان گای که در سال ۲۰۰۵ چاپ شد. ﻭﯾﻠﯿﻤﻮﻥ بیشتر بخاطر کارش در فیلم ﺩﺭﺍﻡ-ﺩﻟﻬﺮﻩﺁﻭﺭ The Ides of March (ﻧﯿﻤﻪ ﻣﺎﻩ ﻣﺎﺭﺱ) شناخته می شود، و البته خلق سریال پرطرفدار و در آستانه پایان House of Cards محصول Netflix.

همچنین بخوانید | تریلر جدید و پوسترهای فیلم تاریخی «ماری ملکه اسکاتلند» مارگو رابی

با توجه به سابقه ﻭﯾﻠﯿﻤﻮﻥ در نگارش عناوین سیاسی، اینطور به نظر می رسد که فیلم Mary Queen of Scots بیشتر بر روی ابعاد سیاسی داستان مری و الیزابت تمرکز داشته باشد تا چیزهای دیگر. اولین تریلر این فیلم اواخر تیر ماه منتشر شد که بواسطه آن موفق شدیم نیم نگاهی به حوادث جالب Mary Queen of Scots داشتـه باشیم، اما تریلر جدید به ما نگاه بهتری از داستان می دهد. این تریلر که توسط کمپانی Universal Pictures منتشر شده کاوش عمیق تری درون درگیری سیاسی این دو نفر دارد:


همانطور که اشاره کردیم این حکایت بازی تاج و تخت واقعی توسط خالق House of Cards (خانه پوشالی) ﺑﻮ ﻭﯾﻠﯿﻤﻮﻥ بر پایه کتابی به نام Queen of Scots: The True Life of Mary Stuart نوشته شده است. ﺟﻮﺯﯼ ﺭﻭﺭﮎ (Much Ado About Nothing) آن را کارگردانی کرده، از ستارگان فرعی فیلم هم می توانیم به ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺗﻨﻨﺖ (سریال جسیکا جونز) در نقش ﺟﺎﻥ ﻧﺎﮐﺲ — ﯾﮏ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﻣﺴﯿﺤﯽ ﺍﺳﮑﺎﺗﻠﻨﺪﯼ، ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ، ﻭ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺮ ﺩﯾﻨﯽ؛ ﺑﻨﯿﺎﻧﮕﺬﺍﺭ ﻓﺮﻗﻪ ﭘﺮﺳﺒﯿﺘﺮﯼ ﺩﺭ ﺍﺳﮑﺎﺗﻠﻨﺪ — و ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ (فیلم کاپیتان مارول) در نقش الیزابت هاردویک، ﮔﺎﯼ ﭘﯿﺮﺱ (مرد آهنی ۳)، ﺟﮏ ﻟﻮﺩﻥ (جنگ و صلح) و ﺁﯾﻠﯿﻦ ﺍﺁﻫﯿﮕﯿﻨﺰ اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به مارگو رابی در Once Upon a Time in Hollywood

اکران فیلم سینمایی Mary Queen of Scots از هفتم دسامبر (مصادف با جمعه ۱۶ آذر ماه) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.