ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Masters of the Universe توسط نویسندگان Iron Man بازنویسی می شود

نویسندگان مرد آهنی و ﺗﺒﺪﯾﻞﺷﻮﻧﺪﮔﺎﻥ: ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ، Art Marcum و Matt Holloway طبق گزارش های تازه منتشر شده قرار است یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ جدید برای فیلم سینمایی Masters of the Universe (استادان جهان) محصول کمپانی سونی بنویسند. در حالی که برندهای دهه هشتادی مثل Transformers و G.I. Joe بعنوان فرانچایزهای لایو-اکشن به موفقیت دست پیدا کردند، اصلا جای تعجب ندارد که سونی در تلاش برای تولید فیلمی برای هی-من و استادان جهان باشد.

باید اشاره کنیم Masters of the Universe مدیا فرانچایزی است که در سال ۱۹۸۲ پا به جهان گذاشت، اکشن فیگورهای مختلفی بر پایه شخصیت های این مجموعه ساخته شد، آنها همچنین وارد دنیای سریال های انیمیشن و کتاب های مصور شدند. در سال ۱۹۸۷ کمپانی Cannon Films شخصیت هی-من را بر روی پرده سینما آورد و نسخه لایو-اکشن Masters of the Universe را ساخت، در این فیلم شاهد نقش آفرینی ﺩﻭﻟﻒ ﻻﻧﺪﮔﺮﻥ (راکی، سریال Arrow) بعنوان شخصیت اصلی داستان بودیم.

همچنین بخوانید | فیلم Masters of the Universe (استادان جهان) کارگردان های خودش را پیدا کرد

در کل، Masters of the Universe روایتگر یک ماجراجویی فانتزی است و داستان هی-من، قدرتمندترین انسان در جهان، را دنبال می کند که به مبارزه با اسکلتور جادوگر و دیگر خطراتی که سیاره Eternia را تهدید می کند می پردازد. کمپانی سونی از سال ۲۰۰۹ در تلاش است تا یک فیلم لایو-اکشن بر پایه شخصیت های این فرانچایز بسازد و از آن زمان فیلمسازهای مختلفی از جمله ﺟﺎﻥ ﺍﻡ. ﭼﻮ (Crazy Rich Asians)، ﺟﻮﺯﻑ ﻣﮏﮔﯿﻨﺘﯽ ﻧﯿﮑﻮﻝ (Terminator Salvation) و ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺍﺱ. ﮔﻮﯾﺮ (Man Of Steel و Krypton) برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی جذب این پروژه شده اند. بهار سال جاری بود که آرون و آدام نی (Band of Robbers) بعنوان کارگردان های این فیلم انتخاب شدند اما از آن به بعد اطلاعات بیشتری از پروژه منتشر نشد.

فیلم Masters of the Universe

اما حالا، بعد از چند ماه سکون و زندگی در سکوت، وبسایت ددلاین با انتشار یک گزارش فاش کرد که Holloway و Marcum وارد قراردادی با کمپانی سونی شده اند که طبق آن وظیفه دارند یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای فیلم سینمایی Masters of the Universe بنویسند. این دو نویسنده حدود ده سال قبل با نگارش قسمت اول Iron Man خودشان را نشان دادند و مورد توجه قرار گرفتنـد. در کارنامه هنری آنها می توانیم عناوینی مثل Men in Black: International و Punisher: War Zone، همچنین Transformers: The Last Knight را مشاهده کنیم. اینطور که به نظر می رسد کارشان در Men in Black 4 به حدی خوب بوده که سونی تصمیم گرفته به همکاری با آنها ادامه دهد.

همچنین بخوانید | تصاویر و اطلاعاتی جدید از داستان فیلم Men in Black: International

فرانچایز Masters of the Universe تنها پروژه سینمایی در حال توسعه کمپانی Mattel نیست که این هفته شاهد پیشرفت هایی در آن بودیم، چون چند روز قبل شنیدیم که Warner Bros و Mattel توسعه فعال فیلم لایو-اکشن Barbie (باربی) و نقش آفرینی مارگو رابی در آن را تایید کرده اند — بعد از اینکه کمپانی سونی نتوانست کاری برای این فیلم انجام دهد. حال Mattel با استخدام دو نویسنده کاربلد و دو کارگردان مناسب، امیدوار است پروژه لایو-اکشن Masters of the Universe این بار به یک نتیجه درست برسد و تبدیل به یک فیلم واقعی شود.

طی چند هفته آینده ما با انتشار یک گزارش به شما اطلاع می دهیم فاز پیش-تولید Masters of the Universe رسما آغاز شده، یا اینکه می گوییم همچنان اسیر در جهنم توسعه باقی مانده است؛ یکی از این دو مورد!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.