یحیی عبدالمتین دوم بعنوان بازیگر اصلی Matrix 4 انتخاب شد؛

تایید شده که یحیی عبدالمتین دوم به جمع ستارگان فیلم Matrix 4 پیوسته و قرار است در نقش اصلی آن ظاهر شود؛ این فرانچایز علمی-تخیلی بسیار مشهور که در اولین سال های ۲۰۰۰ در اوج شهرت خودش قرار داشت، اکنون قرار است به سینما بازگردد. بعد از مدتها صحبت کردن در مورد پروژه ریبوت ماتریکس، کمپانی برادران وارنر اوایل تابستان تایید کرد که قرار است چهارمین فیلم The Matrix را بعنوان یک ادامه بسازند، و همچنین بازگشت لانا واچوسکی بعنوان نویسنده و کارگردان تایید شد. در کنار بازگشت این فیلمساز، فاش شد که کیانو ریوز و کری-ان ماس هم بازمیگردند تا باری دیگر نئو و کرینیتی را به تصویر بکشند.

تایید حضور پررنگ یحیی عبدالمتین دوم در Matrix 4 واقعا غافلگیرکننده است، ما تا همین نقطه هم سوال های زیادی در مورد این فیلم در ذهنمان داشته ایم و کسی هم نیست که به چرا و چگونه های ما پاسخ دهد، و حالـا تایید انتخاب عبدالمتین بعنوان یک بازیگر اصلی قضیه را خیلی پیچیده تر کرده است. اگر به یاد داشته باشید در پایان فیلم Matrix Revolutions ما شاهد مرگ نئو و ترینیتی بودیم، پس سوال اینجاست آنـها قرار است چطور بازگردند؟ و همچنین اصلا معلوم نیست که بجز این دو شاهد بازگشت چند چهره آشنای دیگر خواهیم بود.

همچنین بخوانید | دو فیلم Matrix متفاوت در دست توسعه قرار دارد؛

البته در حال حاضر موضوع بحث ما یحیی عبدالمتین دوم است که طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده بعنوان بازیگر اصلی Matrix 4 انتخاب شده است؛ خانم لانا واچوسکی این اواخر مشغول مذاکره با بازیگرهای مختلف بوده تا یکی از آنها را بعنوان بازیگر نقش مرموزی که عبدالمتین برای آن برگزیده شده انتخاب کنـد. شایعه ها ادعا کرده اند که در فیلم The Matrix 4 قرار است شاهد حضور نسخه جوان مورفیوس باشیم، ولی هنوز هیچ منبع رسمی و معتبری تایید نکرده که عبدالمتین قرار است این شخصیت را به تصویر بکشد؛ ولی بعید نیست.

ماتریکس 4

با وجود اینکه مدت زمان خیلی زیادی نیست که حرفه بازیگری را پیش گرفته، خیلی زود بعنوان یکی از ستاره های هالیوود به شهرت رسیده است. او زمانی که در The Get Down محصول سرویس استریم نتفلیکس دیده شد، خیلی خوب دیده شد و مورد توجه قرار گرفت، و حضور در یکی از اپیزودهای سریال Black Mirror هم باعث شد تا شهرت بیشتری کسب کند. یحیی عبدالمتین دوم تاکنون در پروژه های بزرگی مثل The Greatest Showman و Us حضور داشته، به تصویر کشیدن شخصیت بلک مانتا در فیلم ابرقهرمانی Aquaman هم او را به شهرتی جهانی رساند. ما قرار است بزودی وی را در فصل نخست سریال ابرقهرمانی Watchmen محصول شبکه HBO ملاقات کنیم، بعد از آن هم در ریبوت Candyman و فیلم The Trial of the Chicago 7 دیده خواهد شد.

همچنین بخوانید | فیلم Aquaman: یحیی عبدالمتین دوم نوید بازگشت بلک مانتا را داد!

حال Matrix 4 هم به لیست فیلم های پیش روی او اضافه شده است، تولید این فیلم قرار است اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز شود؛ پس طی چند ماه آینده ما خبرهای خیلی زیادی را در مورد فیلم جدید ماتریکس خواهیم شنید. البته انتظار نداریم که اطلاعاتی در مورد شخصیت عبدالمتین فاش شود، برای سر در آوردن از این قضیه احتمالا باید خیلی بیشتر صبر کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline