جسیکا هنویک در حال مذاکره برای پیوستن به Matrix 4 است؛

جسیکا هنویک که او را بخاطر بازی در سریال مارولی Iron Fist می شناسیم، در حال مذاکره است تا پروژه سینمایی The Matrix 4 بپیوندد؛ هنوز اطلاعاتی از نقشی که به او پیشنهاد داده اند فاش نشده اما شایعه ها ادعا کرده اند که شخصیت او قهرمانی شبیه به نئوی جوان است. در سریال مارولی Iron Fist (مشت آهنین) که دو فصل از آن توسط سرویس استریم نتفلیکس ساخته شد خانم هنویک شخصیتی به نام کالین وینگ را به تصویر می کشید، ما او را در سریال The Defenders هم ملاقات کردیم. متاسفانه Iron Fist بعد از دو فصل لغو شد، با وجود اینکه پایان فصل دوم شرایط را برای وقایع بعدی مهیا کرد؛ حال اینطور به نظر می رسد که هنویک آینده ای در مارول نداشته باشد.

بعد از سریال کنسل شده Iron Fist جسیکا هنویک در فیلم و سریال خاصی نقش آفرینی نکرده، اما بزودی او را در یک فیلم خیلی بزرگ ملاقات خواهیم کرد؛ فیلم به شدت مورد انتظار Godzilla vs. Kong (گودزیلا در مقابل کونگ) که در بستر فرانچایز MonsterVerse ساخته شده و سال آینده راهی گیشه می شود، او همچنین در فیلم On the Rocks به کارگردانی سوفیا کوپولا بازی کرده است. اما حالا این احتمال وجود دارد که پا به یک فرانچایز خیلی بزرگتر بگذارد و فرصت همبازی شدن با ستاره درخشانی مثل کیانو ریوز را پیدا کند.

همچنین بخوانید | نیل پاتریک هریس به جمع ستارگان Matrix 4 پیوست؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده توسط منابع رسمی، جسیکا هنویک اکنون در حال مذاکره برای پیوستن به پروژه The Matrix 4 است، این مذاکرات اگر به نتیجه برسند به او یک نقش مهم سپرده خواهد شد. هنوز بطور رسمی تایید نشده که چه نقشی را برای وی در نظر گرفته اند، اما صحبت هایی در مورد وجود شخصیتی مونث شبیه به نئو در ماتریکس جدید شنیده شده که ممکن است همان نقشی باشد که برای هنویک در نظر گرفته اند. ولی در کل باید صبر کنیم تا قصیه روشن شود…

جسیکا هنویک

تا این لحظه، تایید شده که لانا واچوسکی (یکی از خالقین The Matrix و یکی از کارگردان های سه فیلم نخست) قرار است The Matrix 4 را بر پایه یک فیلمنامه که توسط الکساندر همن و دیوید میچل نوشته شده جلوی دوربین ببرد. کیانو ریوز و کری-ان ماس که ستاره های اصلی فیلم های قبلی ماتریکس بودند در قسمت چهارم باری دیگر شخصیت های نئو و ترینیتی را به تصویر خواهند کشید. نیل پاتریک هریس (سریال مجموعه حوادث ناگوار) و یحیی عبدالمتین دوم (Aquaman 2018) ستاره های جدید این فیلم هستند اما هنوز معلوم نیست قرار است در چه نقشی ظاهر شوند. در مورد نقش عبدالمتین این شایعه وجود دارد که نسخه جوان مورفیوس را به تصویر خواهد کشید اما هنوز تایید نشده است.

همچنین بخوانید | دو فیلم Matrix متفاوت در دست توسعه قرار دارد؛

فیلم The Matrix 4 هنوز صاحب تاریخ شروع اکران نشده، اطلاعاتی از داستان آن هم منتشر نشده، فقط می دانیم که قرار است یک ادامه باشد برای قسمت سوم، بجز این چیز بیشتری در مورد این فیلم نمی دانیم و باید منتظر انتشار خبرهای دقیق تر باشیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.