فیلم Matrix 4‌ صاحب تاریخ شروع اکران شد

کمپانی وارنر بروس بعد از مدتها انتظار تایید کرد که فیلم سینمایی The Matrix 4 (ماتریکس) قرار است در بهار سال ۲۰۲۱ راهی گیشه شود، خبری که طرفداران را به شدت خوشحال می کند. سه‌گانه ماتریکس در سال ۲۰۰۳ با فیلم The Matrix Revolutions (انقلاب‌های ماتریکس) به پایان رسید، و اینطور تصور می شد که پایانی باشد برای شخصیت های اصلی این مجموعه، نئو (Keanu Reeves)، ترینیتی (Carrie-Anne Moss ) و مورفیوس (Laurence Fishburne). اما طی چند سال اخیر WB در تلاش بوده تا راهی برای بازگرداندن این فرانچایز به سینما پیدا کند، با فیلمی که یک ادامه برای قسمت های قبلی باشد یا ریبوتی برای کل مجموعه.

در نهایت بعد از مدتها انتظار کشیدن و تحمل کردن شایعه ها، وارنر بروس تایید کرد که قرار است قسمت چهارم Matrix را بسازد، خبری که باعث شگفتی طرفداران در سراسر جهان شد. کیانو ریوز و کری-ان ماس قرار است در این فیلم حضور داشته باشند و باری دیگر شخصیت های نئو و ترینیتی را به تصویر بکشند. خانم لانا واچوسکی Matrix 4 را بر پایه یک فیلم‌نامه که خودش در نگارش آن دخالت داشته کارگردانی خواهد کرد. فاز تولید این فیلم قرار است اوایل ۲۰۲۰ آغـاز شود، و تاکنون نام تعدادی از ستاره های اصلی آن توسط وارنر تایید شده است.

همچنین بخوانید | یحیی عبدالمتین دوم بعنوان بازیگر اصلی Matrix 4 انتخاب شد؛

وارنر بطور رسمی تایید کرد که فیلم سینمایی The Matrix 4 در تاریخ ۲۱ مِی ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) پا به گیشه می گذارد. حال، ماتریکس بطور رسمی تبدیل شده به یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱، سالی که طی آن کمپانی های مشهوری مثل دیزنی و خود وارنر بروس تعداد قابل توجه ای فیلم جدید را روی پرده می برند. و البته ۲۰۲۱ سال خوبی برای طرفداران کیانو ریوز است، چونکه John Wick 4 (جان ویک) هم قرار است در تاریخ ۲۱ مِی ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارد!!

matrix 4

رقابت جالبی خواهد شد، ولی احتمالا یکی از دو طرف تاریخ اکران فیلم خودشان را تغییر می دهند، اما اگر چنین کاری نکنند بدون شک رویارویی The Matrix 4 و John Wick 4 خیلی جالب و تماشایی خواهد بود. البته این رویایی با وجود هیجان انگیز بودنش می تواند به هر دو فیلم آسیب بزند و باعث کاهش فروش آنها شود، چون طرفداران را در یک دوراهی قرار می دهد. وارنر احتمالا تغییری در تاریخ اکران Matrix 4 ایجاد نمی کند، چون برای تابستان سال ۲۰۲۱ برنامه خوبی دارد و فیلم های مختلفی را باید روی پرده ببرد، از جمله The Batman و Space Jam 2، همچنین The Suicide Squad. اما John Wick 4 تنها فیلم مهم کمپانی Lionsgate در تابستان ۲۰۲۱ است، پس بعید نیست که این فیلم را چند هفته زودتر یا دیرتر راهی گیشه کنند.

همچنین بخوانید | فیلم ballerina (رقاصه) ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف زن محور John Wick صاحب کارگردان شد؛

ولی در کل خیلی دوست داریم نظاره‌گر عملکرد تجاری The Matrix 4 باشیم و ببینیم که آیا ماتریکس هنوز هم پرطرفدار است یا نه. از ستاره های این فیلم می توانیم به نیل پاتریک هریس (سریال مجموعه حوادث ناگوار)، جاناتان گروف (شکارچی ذهن)، توبی آنوومر (سریال امپراتوری)، جیدا پینکت اسمیت که در قسمت های قبلی هم حضور داشت، یحی عبدالمتین دوم (Aquaman و Watchme) و جسیکا هنویک (سریال Iron Fist) اشاره کنیم.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline