فیلم جدید Matrix ﭘﯿﺶدرآمدی است؛ مایکل بی. جردن در نقش مورفیس جوان بازی می کند!

هر چند سال یک بار، فیلمی پا به گیشه میگذارد که شگفت انگیز و فراموش نشدنی است، و عملکردی را از خودش به نمایش میگذارد (هنری و یا تجاری) که دیگر تکرارشدنی نیست. مثلا در ۱۹۹۹، فیلم شگفت انگیز سال The Matrix بود؛ به کارگردانی لانا و لیلی واچوفسکی‌ که تبدیل به یک اثر حماسی در ژانر علمی-تخیلی شد و بر روی موضوع هایی دست گذاشت که تا قبل از این فیلم توجه زیادی به آنها نشده بود. و در حالی که ما تصور می کردیم بعد از پایان یافتن سه‌گانه ماتریکس، در سال ۲۰۰۳ و با فیلم The Matrix Revolutions، فرانچایز قرار است استراحت کند، حالا دو دهه بعد وارنر بروس قصد دارد سری به دنیای ماتریکس بزند!

وقتی که اعلام شد استودیو قصد دارد فیلم جدید Matrix را بسازد، شنیدیم که این فیلم ممکن است ﭘﯿﺶدرآمدی، ادامه، ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف و حتی شاید یک ریبوت کامل باشد. و همین دیروز بود که گفته شد آقای مایکل بی. جردن نیز قرار است در این فیلم نقش آفرینی کند. و بزرگ ترین سوال این بود که وارنر بروس قرار است چه فیلمی بسازد و چطور قصد ادامه دادن داستان ماتریکس را دارد؟

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از فیلم Gladiator 2 به نقل از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ های آن؛

از دیروز تا این لحظه اتفاق خاصی نیافتاده و هنوز هم اطلاعات چندان زیادی از فیلم بعدی Matrix نداریم، اما منابع ما تایید کرده اند که این فیلم قرار است یک عنوان ﭘﯿﺶدرآمدی باشد و جردن هم در نقش مورفیس جوان بازی خواهد کرد. هنوز جزئیات دقیقی در مورد داستان فیلم فاش نشده، اما ظاهرا فیلم جدید قرار است فاش کند که اوضاع چطور به شکلی که در اولین فیلم The Matrix دیدیم در آمده و اصلا ماتریکس چطور به نقطه ای که دیدیم رسید. بنابراین ما می توانیم پاسخی برای بسیاری از سوال های خودمان بیابیم؛

The matrix 4

روایت ادامه داستان ماتریکس می توانست ایده خیلی خوبی باشد، یا حتی وانر بروس می توانست کل فرانچایز را ریبوت و The Matrix را با حال و هوایی بِروز برای نسل جدید مخاطبین سینما بسازد. هر دو تلاش می توانست به موفقیت ختم شود، اما اینکه به گذشته بروند و داستانی از زمان های گذشته را روایت کنند، بدون شک بهترین ایده ممکن است. آنها می توانند با فیلم جدید Matrix خیلی چیزها را توضیح دهند و به طرفداران فرصتی دهند تا بعد از تماشای آینده، نگاهی هم به گذشته داشته باشند.

همچنین بخوانید | فیلم Murder Mystery جنیفر انیستون برای نتفلیکس رکوردشکنی کرد!!

باید اشاره کنیم که این خبر هنوز توسط خود استودیو تایید نشده، به همین دلیل فعلا آن را یک شایعه نزدیک به واقعیت در نظر می گیریم؛ تا زمانی که وارنر بطور رسمی یک اطلاعیه در رابطه با فیلم جدید The Matrix منتشر کند، پس منتظر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.