کریستوفر مک‌کوری برای کارگردانی Mission: Impossible 7 و 8 ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ

کریستوفر مک‌کوری قرار است بازگردد، تا دو فیلم Mission: Impossible 7 و Mission: Impossible 8 را بنویسد و کارگردانی کند. این فیلمساز بواسطه Mission: Impossible – Rogue Nation (ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖ: ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ – ﻣﻠﺖ ﯾﺎﻏﯽ) در سال ۲۰۱۵ پا به این فرانچایز پرطرفدار گذاشت، او سپس برای کارگردانی Mission: Impossible – Fallout (ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖ: ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ – ﻓﺎﻝﺍﻭﺕ) بازگشت — که سال ۲۰۱۸ پا به گیشه گذاشت، با فروش بالایی روبرو شد و تبدیل گشت به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم این مجموعه.
 

در حقیقت برد برد (ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰﺍﻥ) کسی بود که با کارگردانی Mission: Impossible – Ghost Protocol (ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖ: ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ – پروتکل روح) جانی دوباره به فرانچایز داد، اما پتانسیل واقعی مجموعه توسط مک‌کوری به نمایش گذاشته شد. دو قسمت اخیر بهترین نقدها را دریافت نمودند و از نظر فروش هم نسبت به عناوین قبلی موفق تر بوده اند، مخصوصا Fallout. با این حساب شنیدن اینکه آقای مک‌کوری قرار است برای کارگردانی Mission: Impossible 7 و Mission: Impossible 8 بازگردد چندان عجیب نیست.

همچنین بخوانید | تصاویر و اطلاعاتی جدید از داستان فیلم Men in Black: International

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Variety، کریستوفر مک‌کوری باری دیگر به فرانچایز ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ، او دو قسمت بعدی Mission: Impossible را می نویسد و کارگردانی خواهد کرد. برنامه این است که مک‌کوری ﻓﯿﻠﻢنـامه این فیلم ها را بنویسد در حالی که تام کروز مشغول ﻓﯿﻠﻢبرداری Top Gun: Maverick است، سپس اواخر امسال کار بر روی Mission: Impossible 7 را آغاز خواهند نمود. آنها امیدوار هستند قسمت هفتم و هشتم M:I را در تابستان های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به گیشه برسانند.

Mission: Impossible

با توجه به اینکه کریستوفر مک‌کوری بعنوان کارگردان دو قسمت بعدی انتخاب شده است، او در مجموع چهار فیلم از فرانچایز Mission: Impossible را کارگردانی خواهد کرد. باید اشاره کنیم این اتفاق باعث ادامه یافتن همکاری تنگاتنگ مک‌کوری و تام کروز می شود؛ این دو نفر در سال ۲۰۱۲ بواسطه فیلم Jack Reacher (جک ریچر) با هم کار کردند، مک‌کوری نویسنده و کارگردان این فیلم بود. سپس در پروژه Edge of Tomorrow (لبه فردا) همکاری داشتند، این رابطه کار با Mission: Impossible – Rogue Nation و The Mummy (مومیایی) ادامه یافت. مک‌کوری و تام کروز اکنون در پروژه Top Gun 2 با هم کار می کنند.

همچنین بخوانید | پرونده فیلم Edge of Tomorrow 2 (لبه فردا) هنوز بسته نشده است!

با توجه به اینکه کمپانی Paramount اکنون برای دو فیلم بعدی برنامه ریزی کرده و باید آنها را پشت به پشت هم جلوی دوربین ببرد، بعید نیست که این اعلامیه با وجود خوشحال کننده بودنش به مفهوم پایان یافتن فرانچایز Mission: Impossible باشد — درست مثل Marvel Studios که دو فیلم Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame را پشت به پشت هم جلوی دوربین برد و پرونده فاز سوم دنیای سینمایی خودش را بست.

در هر صورت، ما بزودی اطلاعات بیشتری از Mission: Impossible 7 و Mission: Impossible 8 کسب خواهیم کرد، پس همراه ما باشید.


منبع: Variety

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.