پوستر کامیک-کان دنیای سینمایی مارول به مناسبت ده سالگی

1

با همایش کامیک-کان سن دیگو (SDCC) که آشنایی دارید؟ خب، همانطور که خودتان بهتر می دانید کمپانی مارول استودیوز هر سالـه جدیدترین فیلم ها و سریال های خودش را به این همایش می آورد و با انتشار تریلر، تیزر، پوستر و تصاویر مختلف از آنها طرفداران را غافلگیر می کند؛ حال مارول قرار است امسال برای دنیای سینمایی خودش (همان MCU) یک مراسم ویژه برگزار کند، البته به خاطر دهمین سالگرد تاسیس آن.

مارول استودیوز با آخرین فیلم ۲۰۱۸ خودش، Ant-Man & The Wasp که قرار است در ماه جولای پا به گیشه بگذارد، به همایش کامیک-کان امسال سن دیگو می آید. با وجود اینکه بین تاریخ اکران Ant-Man 2 و Captain Marvel حدود هشت ماه فاصله وجود دارد، جلوی مارول را نمی گیرد که یک ارائه بزرگ برای این فیلم مهیج و مورد انتظار ترتیب دهد. به هر حال امسال دهمین سال تولد دنیای سینمایی مارول است و قطعه این کمپانی پرطرفدار با دست پر به کامیک-کان می آید [خوش بحال ما]. اما با وجود اینکه هنوز اتفاقی نیافتاده و همایش آغاز نشده، ما شاهد انتشار یک پوستر از دنیای سینمایی مارول توسط SDCC هستیم!

همانطور که اشاره کردیم، کامیک-کان این پوستر را به مناسبت دهمین سالگرد شروع بکار دنیای سینمایی مارول منتشر کرده است، و در آن می توانیم تعداد زیادی از بچه های مارولی را مشاهده کنیم. در طراحی این پوستر زیبا از هشت رنگ استفاده شده و تقریبا تمام شخصیت های اصلی این دنیای سینمایی مشهور در آن حضور دارند — از قدیمی هایی مثل مرد آهنی، کاپیتان آمریکا و ثور گرفته تا شرورهایی که طی ده سال گذشته با آنها روبرو شدند مثل تانوس، رد اسکول، آلترون و لوکی. یک نگاه بیاندازید:

همچنین بخوانید: رویارویی ﻗﻬﺮﻣﺎﻥها و شرورها در تصاویری جدید و تماشایی از Deadpool 2

کامیک-کان 2018

همایش کامیک-کان سن دیگو از ۱۹ جولای (۲۸ تیر ماه) شروع بکار می کند و تا بیست و دوم ادامه دارد. از آنجا که هر ساله طی این همایش اطلاعات ارزشمندی از فیلم و سریال های کمیک بوکی منتشر می شود، انتظار داریم که طی همایش امسال هم شاهد حضور بزرگ ترین کمپانی های فیلم سازی — مثل مارول، فاکس قرم بیستم، وارنر بروس و یونیورسال — و افشای اطلاعاتی مهم از فیلم های بلند و نمایش های تلویزیونی پیش رو باشیم.

بزودی با خبرهای بیشتری از کامیک-کان بازمیگردیم….

منبع: Comic-Con

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. mersad..spider می گوید

    مرسی از مقاله تون. اگه میشه تحلیل تریلر فیلم شزم و آکوامن و خبرهایی مبنی بر فیلم فلش بدهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.