خطرناک‌ترین جزیره X-Men به دنیای سینمایی مارول می آید! (با Falcon & Winter Soldier)

مارول قرار است جزیره خیالی Madripoor را وارد دنیای سینمایی خودش کند، خطرناک ترین جزیره در کتاب های مصور مردان ایکس. مارول این روزها مشغول کار بر روی سریال های لایو-اکشن جدید خودش است، سریال هایی که طی چند سال آینده توسط سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) منتشر خواهند شد. فاز تولید سریال Falcon & Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) نیز مدتی است که آغاز شده و تاکنون تعداد قابل توجه ای عکس از پشت صحنه آن به دست ما رسیده است.

این تصاویر تایید کرده اند که شاهین و سرباز زمستان (سم و باکی) قرار است یک ماجراجویی مهیج و بین المللی را پشت سر بگذراند، و این ماجراجویی قرار است پای آنها را جزیره Madripoor باز کند. در یکی از این تصاویر، ما یک باغ را می بینیم که استایلی ژاپنی دارد، و دیوار آن به پرچم Madripoor مزین شده است. اگر به طراحی محیط توجه کنیم، یادآور کاخ سلطنتی این جزیره است، که نخستین بار در شماره ۶ از مجله Wolverine معرفی شد. نمایش جزیره Madripoor تایید می کند که مارول شروع کرده به استفاده از چیزهایی که به لطف بازگشت حقوق X-Men بدست آورده است، که در واقع خبر خوبی محسوب می گردد.

همچنین بخوانید | سریال‌های Moon Knigh و Ms Marvel & She-Hulk خیلی زودتر از انتظارتان منتشر می‌شوند؛

این جزیره یکی از خطرناک ترین مکان های موجود در کتاب های مصور مردان ایکس است، که طبیعتی جنگلی دارد، دارای یک شهر است که به دو بخش بالاشهر و پایین شهر تقسیم شده. بالاشهر یک موتورخانه اقتصادی است که با پول‌شویی گردانده می شود، و دولتی دارد که مشتاق است چشم های خودش را بر روی فعالیت های غیرقانونی ببندد. در حقیقت، این بالاشهر مرکز امپراطوری هایی جنایی بی‌‌شمار است، از هَند گرفته تا هایدرا همه‌ در همین بخش از شهر فعالیت می کنند. Madripoor به هیچ عنوان با مسئولان بین المللی همکاری نمی کند، یعنی تبه‌کارها می توانند پول های خودشان را در بانک های این جزیره ذخیره کنند و اصلا نگران ردیابی شدن نباشند‌. در کمیک های مارول، شرورهایی مثل کینگ‌پین از بانک های Madripoor برای پس‌انداز ثروت نامشروع خودشان استفاده می کنند.

Madripoor

و می رسیم به پایین‌شهر؛ یکی از فقیرترین مکان های جهان، جایی که جنایت در آن یک اتفاق نیست، و مواد مخدر آلوده‌اش کرده است. ولورین (Wolverine) به شخصه مدتی در پایین‌شهر Madripoor ساکن بود و با هویت “Patch” تمام تلاش خودش را کرد تا این شهر را پاک‌سازی کند و تا حدودی هم موفق بود. ولورین حاکم ظالم شهر را برکنار کرد و با فعالیت های قهرمانانه خودش الهام بخش گروهی از جهش‌یافته ها شد، که تبدیل به محافظین این جزیره شدند.

همچنین بخوانید | فصل دوم سریال Mandalorian پاییز ۲۰۲۰ منتشر می شود؛

در کمیک های مارول، گذر مردان ایکس بارها و بارها به این جزیره خورده است، و هر بار هم آنها از اینکه پای خودشان را در خاک Madripoor گذاشتنـد پشیمان شدند؛ پس احتمالـا اوضاع در سریـال Falcon and the Winter Soldier هم تا حدودی مشابه خواهد بود. حال معلوم نیست شاهین و سرباز زمستان چرا به این جزیره خطرناک می روند و قرار است در آن با چه کسانی روبرو شوند، شاید با یکی از جهش‌یافته های کمیک های X-Men ملاقات کنند، اصلا بعید نیست.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline