عنوان و تاریخ شروع اکران فیلم های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول؛

مارول بطور رسمی عنوان و تاریخ اکران فیلم های فاز چهـارم دنیای سینمایی خودش را اعلام کرد؛ یک دهه از زمانی که دنیای سینمایی مارول شروع بکار کرد گذشته است، طی این یک دهه همه حوادث در ارتباط با سنگهای ابدیت بوده اما وقتی که فیلم Avengers: Endgame روی پرده رفت، پرونده این سنگها برای همیشه بسته شد. مارول طی سه فاز نخست دنیای سینمایی خودش ۲۲ فیلم شگفت انگیز ساخت و حالا آماده است تا وارد یک عصر متفاوت شود، عصری تحت تاثیر حوادث فاز قبلی اما بدون دخالتی از سوی سنگ های ابدیت.

طی چند سال اخیر، مارول شخصیت هایی مثل مرد عنکبوتی، پلنگ سیاه، دکتر استرنج و همچنین کاپیتان مارول را معرفی کرد، کسانی که قرار است در حوادث فاز چهارم نقش بسیار مهمی را ایفا کنند. و البته بزودی قرار است شاهد پیوستن ابدی ها و شانگ-چی به MCU باشیم، بیوه سیاه هم طی فاز چهارم صاحب فیلم انفرادی می شود اما بعید است که نقش چندان مهمی در آینده فرانچایز داشته باشد. مارول می توانست بعد از اکران Avengers 4 نام فیلم های بعدی خودش را فاش کند، اما صبر کرد تا Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) پا به گیشه بگذارد و سپس طی کامیک-کان این کار را انجام دهد.

همچنین بخوانید | لیست بازیگران فیلم مارولی Eternals بطور رسمی فاش شد؛

مارول طی ارائه خودش در همایش کامیک-کان سن دیگو بطور رسمی عنوان و تاریخ شروع اکران فیلم های فاز چهارم خودش را فاش کرد. به این صورت:

فیلم Black Widow – یکم مِی ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹
فیلم Eternals – ششم نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۶ آبان ۹۹
فیلم Shang-Chi and the Legend of the 10 Rings – بیست و یکم فوریه ۲۰۲۱ مصادف با یکشنبه ۳ اسفند ۹۹
فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness – هفتم مِی ۲۰۲۱ مصادف با جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
فیلم Thor: Love and Thunder – پنجم نوامبر ۲۰۲۱ مصادف با جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰

دنیای سینمایی مارول

باید اشاره کنیم که طی فاز چهارم MCU تعداد کمی فیلم روی پرده می روند، ولی در عوض شاهد انتشار تعدادی سریال لایو-اکشن خواهیم بود؛ از جمله Loki که سریال انفرادی لوکی است، و WandaVision که بر محور جادوگر سرخ و ویژن می چرخد. ما همیشه آرزو داشتیم که ارتباط بین سینما و تلویزیون MCU قوی تر شود، حال فاز چهارم قرار است که دو بخش را طوری به هم متصل کند که اصلا فکر را هم نمی کردیم. البته بطور قطع اجباری وجود ندارد که طرفداران حتما سریال ها را دنبال کنند، ولی برای کسانی که واقعا عاشق MCU هستند و نمی خواهند چیزی را از دست بدهند، دیدن این سریال ها از غذا خوردن هم واجب تـر است!

همچنین بخوانید | وقایع سریال WandaVision بعد از حوادث Avengers 4 اتفاق می افتد؛

مارول علاوه بر فیلم و سریال های یاد شده، تایید کرده که Black Panther 2 و Captain Marvel 2، همچنین Guardians of the Galaxy 3 در حـال توسعه هستند، اما هنوز تاریخ اکرانی به آنها داده نشده است. کوین فایگی نیز تایید کرده که پروژه هایی برای Fantastic Four و X-Men هم در دست توسعه قرار دارد، ولی به نظر می رسد که هنوز برای افشای اطلاعات بیشتر زود باشد!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline