در فیلم Shang-Chi قرار است شاهد حضور اولین جهش‌یافته MCU باشیم؛ ظاهرا

تـا جایی که خبر داریم، مارول در تلاش است تا شخصیت‌های کتاب‌های مصور X-Men (مردان ایکس) را وارد دنیای سینمایی خودش کند، البته این کار را قرار است در بهترین شکل ممکن انجام دهد و دقیقا به همین دلیل مدتی طول خواهد کشید. بعد از اینکه کمپانی فاکس توسط دیزنی خریده شد، این استودیو به شخصیت‌های X-Men دسترسی پیدا کرد و حالا مارول می‌تواند از آنها در MCU استفاده کند. و این استودیو نیز تایید کرده فرانچایز مردان ایکس ریبوت (بازراه‌اندازی) خواهد شد، پس پروفسور ایکس و تیمش با چهره‌هایی جدید پا به دنیای سینمایی مارول خواهند گذاشت، البته همانطور که اشاره شد به آرامی و بدون هیچ عجله‌ای این اتفاق خواهد افتا‌د.

حال شنیده‌ایم که یکی از این جهش‌یافته‌ها در فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (شانگ-چی و افسانه ده حلقه) حضور دارد، البته هنوز بطور رسمی حضورش تایید نشده، و همچنین معلوم نیست که بعنوان یک جهش‌یافته خواهد بود یا نه؛ طبق ادعای یکی از منابع ما، شخصیت کمیک بوکی ویز کید (Wiz Kid یا بچه ماهر) قرار است در فیلم انفرادی شانگ-چی که سیمو لیو ستاره آن است حضور داشته باشد. ما نیز باید منتظر باشیم تا یک منبع رسمی این ادعا را تایید کنـد، و همچنین باید صبر کنیم تا معلوم شود که حضور او قرار است بعنوان یک جهش‌یافته باشـد یا نه.

همچنین بخوانید | توسعه فیلم Captain Marvel 2 بطور رسمی آغاز شده؛ اکران احتمالا ۲۰۲۲

اگر Wiz Kid واقعا در فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings حضور داشته باشد، این نخستین شخصیت از مردان ایکس کمپانی فاکس خواهد بود که پا به دنیای سینمایی مارول می‌گذارد، و این اتفاق عالی خواهد بود، حتی اگر حضور او بعنوان یک جهش‌یافته نباشد. این شخصیت نخستین بار ۱۹۹۸ در شماره نخست از مجله X-Terminators دیده شد، تاکِشی مَتسویا نام واقعی اوست و یک نابغه کامپیوتر است که از عارضه دیسلکسی (خوانش‌پریشی) رنج می‌برد، او‌ برای حرکت کردن نیز نیاز به ویلچر دارد. تاکشی از قدرت تکنوفورمینگ بهره می‌برد، به این معنی می‌تواند با مغزش یک دستگاه (یا تجهیزات) خلق کند.

فیلم Shang-chi

البته تاکشی ممکن است تنها جهش‌یافته حاضر در فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings نباشد، چون شنیده‌ایم که یکی از شخصیت‌های مشهور X-Men هم در این فیلم حضور دارد؛ البته تایید نشده اما طبق شنیده‌ها شخصیتی به نام سایلاک (Psylocke) در فیلم Shang-Chi حضوری کوتاه خواهد داشت. البته از وقتی که مردان ایکس به لطف دیزنی توانستند به خانه بازگشتند، ما هفته‌ای چند شایعه در مورد حضور آنها در فیلم‌ یا سریال‌های بعدی مارول می‌شنویم، که اصلا معلوم نیست کدام یک حقیقت دارند و کدام ساخته ذهن یک فرد شایعه‌پراکن هستند، به همین دلیل هیچکدام از آنها را باور نمی‌کنیم تا توسط مارول تایید شوند.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings فاش شد؛ و تاریخ شروع تولید

از معروف‌ترین شایعه‌ها می‌توانیم به احتمال حضور آنا ماری ملقب به روگ (Rogue) در فیلم Captain Marvel 2 (کاپیتان مارول) اشاره کنیم که شنیده‌ایم حضورش بعنوان یک شرور خواهد بود. از طرفی هم گفته می‌شود فیلم Deadpool 3 قرار است شرایط را برای ورود مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول فراهم کند، و حالا Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings هم به لیست اضافه شده. در این میان بد نیست اشاره کنیم که تونی لیانگ شخصیت شرور این فیلم که ماندارین نام دارد را به تصویر می‌کشد و نورا لوم هم بازیگر نقش اصلی زن آن است‌.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline