تاریخ شروع اکران فیلم های 2022 و 2023 مارول بطور کامل فاش شد

کمپانی دیزنی تاریخ شروع اکران پنج فیلم جدید دنیای سینمایی مارول (MCU) را فاش کرد؛ حالا تاریخ اکران فیلم های MCU تا سال ۲۰۲۳ بطور کامل معلوم شده است. به لطف یازده سال فعالیت درخشان، MCU حالا تبدیل به بزرگ ترین فرانچایز هالیوود شده است، و البته ارزش بسیار فراوانی برای دیزنی دارد. مارول در خط داستانی سنگهای ابدیت ۲۳ فیلم ساخت، و این تولید فیلم هم اکنون با قدرت ادامه دارد. حال به فاز چهارم رسیده ایم و بزودی هم اطلاعات دقیق تری از فاز پنجم فاش خواهد شد.

بعد از اینکه Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) در تابستان امسال اکران شد و به فاز سوم پایان داد؛ مارول برنامه هایش برای فاز چهارم را بطور دقیق فاش کرد. طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال (SDCC 2019) بود که مارول نام و تاریخ شروع اکران فیلم های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را فاش کرد، همچنین عنوان و تاریخ حدودی شروع پخش سریال های این فاز. بعد از این همایش، مارول نام سه سریال در دست توسعه دیگر را هم فاش کرد، سپس تایید شد که Black Panther 2 (پلنگ سیاه) در ماه مِی سال ۲۰۲۲ راهی گیشه خواهد شد.

همچنین بخوانید | فیلم Ant-Man 3 ژانویه ۲۰۲۱ جلوی دوربین می رود؛ طبق گفته مایکل داگلاس

دیزنی تاریخ شروع اکران دیگر فیلم های مارول در سال ۲۰۲۲ را بطور رسمی فاش کرده است؛ این استودیو قصد دارد چهار فیلم را در سال ۲۰۲۲ اکران کند، در ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) و ۲۹ جولای (۷ مرداد ۱۴۰۱) این سال که می شود زمستان و تابستان [این تاریخ ها قبلا تایید شده بودند]، و ماه مِی و هفتم اکتبر ۲۰۲۲ (جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱)، یعنی بهار و پاییز. دیزنی همچنین این چهار تاریخ را تایید کرده است: ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ (مصادف با جمعه ۲۸ بهمن ۱۰۴۱)، پنجم مِی (جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲)، بیست و هشتم جولای (جمعه ۶ مرداد ۱۴۰۲) و در نهایت سوم نوامبر (جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۱).

فاز 5 دنیای سینمایی مارول

این اطلاعیه تایید می کند که مارول قصد دارد تعداد فیلم های سالانه خودش را به چهار افزایش دهد، در حالی که ۲۰۲۰ را با تنها ۲ فیلم به پایان می رساند، در سال ۲۰۲۱ به لطف تایید شدن Spider-man 3 قرار است چهار فیلم را روی پرده ببرد و در ۲۰۲۲ و سپس ۲۰۲۳ هم چهار فیلم مارولی راهی گیشه خواهد شد. تا این لحظه، تایید شده که Black Panther 2 قرار است در تاریخ ۶ مِی ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) پا به گیشه بگذارد، پس هفت تاریخ اکران بدون فیلم باقی می ماند. اما مارول تایید کرده که فیلم های Captain Marvel 2 (کاپیتان مارول) و Ant-man 3 (مرد مورچه ای) قرار است ساخته شوند، و فیلم های Blade (تیغه) و Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) هم در دست توسعه قرار دارند، بعلاوه فیلم جدید فرانچایزهای Deadpool و Fantastic Four (چهار شگفت انگیز).

همچنین بخوانید | مارول مشغول کار بر روی Deadpool 3 است؛ بعنوان یکی از فیلم های فاز پنجم MCU…؟

مارول احتمالا بزودی یا حداقل سال آینده نام این هفت فیلم هنوز بدون عنوان را فاش می کند و لیست هشت فیلمی ۲۰۲۲ و ۲۳ کامل می شود، اما اگر بخواهیم حدس بزنیم؛ می توانیم بگوییم که Ant-Man 3 به احتمال زیاد قرار است در تابستان ۲۰۲۲ اکران شود، چون فیلم های قبلی این فرانچایز هم در تابستان راهی گیشه شده بودند. حال شش تاریخ اکران باقی می ماند که هنوز نام فیلم های آنها فاش نشده است، و انتظار داریم که بزودی اطلاعات بیشتری در این رابطه به دست ما برسد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.